banner38

Dış Cephelerde Kalıcı Güzellik Mümkün...

Aquabalance Teknolojisi ile yeni bir dönem başlıyor

YAPI MALZEMELERİ 19.08.2014, 15:23 19.08.2014, 15:23
Dış Cephelerde Kalıcı Güzellik Mümkün...
Sürdürülebilir yaşam alanları yaratma hedefiyle, yapı kimyasalları üretiminde yenilikçi çözümler sunan Weber, “Aquabalance Teknolojisi” ile bir ilke daha imza attı.

Uluslararası ar-ge deneyimi ve yerel bilgi birikimi ile uzun çalışmalar sonucunda geliştirilen “Aquabalance Teknolojisi” yüksek performansı ile küf ve mantar oluşumunu engelleyerek dış cephelerde kalıcı güzellik sağlıyor.

Akrilik emülsiyon esaslı weber.tex plast Aquabalance, Türkiye’de “Aquabalance Teknolojisi” ile üretilen ilk son kat kaplama malzemesi olma özelliğini taşıyor.

Cephelerde küf ve mantar oluşumuna izin vermeyen weber.tex plast Aquabalance, aynı zamanda çevreye duyarlı ve suyla dost bir yapıya sahip. Ürünün biosit içermeyen yapısı, zehirli katkıların yağmur suları ile cepheden süzülmesini ve yeraltı sularına karışmasını engelliyor.

Yüksek su buharı geçirgenliği ile yüzey nemini dengeleyen weber.tex plast Aquabalance’ın avantajlarından biri de kendinden renkli yapısı sayesinde uygulama kolaylığı sağlaması.

Tüm yapıların dış cephelerinde ve dış cephe ısı yalıtım sistemlerinde son kat kaplama malzemesi olarak kullanılan weber.tex plast Aquabalance, cephelerin ilk günkü görünümlerinin uzun süre korunmasını sağlıyor.


Saint-Gobain Weber hakkında:
Saint-Gobain Weber, dünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan Saint-Gobain Grubu’nun endüstriyel harçlar alanında faaliyet gösteren şirketidir. Seramik yapıştırıcıları ve derz dolguları, dış cephe boya ve kaplamaları, dış cephe ısı yalıtım sistemleri, su yalıtım ürünleri, tamir -tesviye ürünleri ve iç cephe boyalarıyla geniş bir ürün portföyüne sahip olan Weber, Türkiye’de 1998 yılından beri faaliyet göstermektedir. Maxit Grubu’nun Mart 2008’de Saint-Gobain tarafından tüm dünya genelinde satınalınması sonrasında beton, tamir ve koruma sitemleri, şantiye genel malzemeleri, mastikler ve zemin sistemleri gibi yeni ürün gruplarını da portföyüne ekleyen Weber, Türkiye’de toplam 5 fabrika, 8 bölge temsilciliği , 600’ü aşan bayi ve güçlü satış ekibi ile hizmet vermektedir. Weber, bir ilke olarak benimsediği yeni ve rekabetçi çözümler hedefleyen yapısını müşteri memnuniyetini önde tutarak ISO 9001:2008 belgesi ile tescillemiştir. Müşterileri için “kaliteli ürün ve üstün hizmet anlayışı”nı benimsemiş olan Weber, “insana ve yaşadığı çevre”ye verdiği önemi de gösterebilmek için ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ile OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi’ni tüm tesislerinde yapılandırarak mevcut ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi’ne entegre etmiştir.
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
23°
açık