banner41

banner38

banner39

banner54

16.02.2021, 18:19 56

Teknolojik balık

Yıllar yıllar önceydi. Hayat şimdiki gibi hızlı değildi. Çoğu zaman ding donglu saatlerin saniyelerini bile sayabileceğiniz sessizlikler olurdu.

Şimdilerde hareket ve hız zamanı. Hızlı balıkların büyük ve küçük balıkları ham yaptıkları seneleri bile çoktan geçtik. Artık teknoloji, dev bir balina. Sabah saatlerinde Güney Amerika'daki küçük kızın söylediği şarkı, öğleden sonra bütün dünyada tanınabiliyor. İnsanların eğlendiği, kızdığı paylaşımlar tüm dünyada yayılabiliyor. Bu büyük balık devlet başkanlarını bile yutabiliyor. Küreselleşen dünyada, teknoloji yadsınamaz bir noktaya geldi. Bizim mesleğimizde de biraz da koronanın etkisiyle, portföy sunumları, gezdirilmeleri, satışları dahi teknolojik haline geldi. Artık bilgisayarın içinde varsanız, var olabiliyorsunuz. Emlak sektörümüzün temsilcileri, geçen marttan bu yana tüm değişiklere adapte oldular. Şimdilerde pekçoğu drone videoları, daire içi videolar, lüks tanıtım sunumları hazırlayıp duruyorlar. Hayatlarında sıçrama yapmak isteyen tüm danışmanların yapması gereken tek şey teknolojiye adapte olmak.

Bunun için en yakın öğretmenlerden yardım alabilirsiniz? Evlatlarınızdan veya çevrenizdeki gençlerden mutlaka yardım alın. Hepinize selam ve sevgilerimle…

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
parçalı bulutlu