banner41

banner38

banner39

banner54

Seramiksan’dan usta işi eğitim

Seramik sektörünün yenilikçi markası Seramiksan, ustalara yönelik başlattığı eğitim serisinin ikincisini “Seramik Sağlık Gereçleri Teknik Eğitimi” adıyla Seramiksan Vitrifiye Fabrikası’nda gerçekleştirdi.

KONUT VE YAPI 24.02.2015, 18:46 24.02.2015, 18:46
Seramiksan’dan usta işi eğitim
Seramik sektörünün öncü firmalarından Seramiksan, İzmir ve Manisa’daki bayileri aracılığıyla belirlediği ustalara yönelik eğitim serisine ‘Seramik Sağlık Gereçleri Teknik Eğitimi’yle devam etti.

Seramik sağlık gereçlerinin genel tanımları ve teknik özellik bilgileriyle birlikte, ürünlerin oluşum evreleri, teknik kontroller, montaj ve paketleme konularını içeren bir günlük eğitim, Seramiksan Vitrifiye Fabrikası’nda görevli teknik uzmanlar tarafından verildi.
Eğitimin ilk bölümünde seramik sağlık gereçlerinin genel tanımlarının ve teknik özellikleri anlatılırken, ürünlerin oluşum evreleri ve bu aşamada yapılan kontrollerle ilgili katılımcılara bilgi verildi.

Öğle yemeği arasının ardından başlayan ikinci bölümde katılımcılar ürün testleri, paketleme süreci ve paketleme esnasında kutu içerisinde bulunan yan malzemeler ve montajlanıp verilen malzemeler hakkında bilgilendirilirken, asma klozetlerin ve kapaklarının montajıyla birlikte, duvara sıfır klozetlerin rezervuar ve kapak montajı teknik uzmanlar tarafından uygulamalı olarak gösterildi.

Gün boyu süren eğitim, şikayetlerin ana başlıklar altında anlatılması ve yapılan genel değerlendirme ile sonlandırıldı.

Eğitime katılan ustalara Seramiksan yöneticileri tarafından katılım sertifikası verildi.

banner53
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
16°
parçalı bulutlu