banner31

banner24

15 Ekim 2019 Salı

Yatırımlar gayrimenkule dönüyor

Konut ve Yapı metroda vatandaşla buluşuyor

4 yıldır Bursa’nın ve bölgesinin inşaat ve gayrimenkul sektöründe rehberi olmayı başaran ve 2 bin 500 kişiye ismen gönderilen Konut ve Yapı Gazetesi metro istasyonlarında vatandaşla da buluşuyor.

16 Şubat 2016 Salı 13:47
Konut ve Yapı metroda vatandaşla buluşuyor

Yerel yönetimler, müteahhitler, mimarlar, tasarımcılar, mühendisler, malzemeciler gibi sektörle ilgili tüm paydaşlara ulaşan Bursa'nın konut projelerine özel ilk ve tek yayını Konut ve Yapı Gazetesi artık vatandaşa da ulaşıyor. Yerel lojistik ve kurye dağıtım hizmetleri ile Bursa'da bir marka haline gelen Seç Kurye tarafından dağıtımı yapılan ve metrolarda vatandaşla buluşan Konut ve Yapı Gazetesi büyük ilgi görüyor.

“Marka Projeler”, “Konut Projeleri” ve “Bölge Analizleri” bölümleri ile her sayısında kentin çeşitli bölgelerindeki konut projelerini detaylarıyla tanıtan Konut ve Yapı Gazetesi yaşamlarını konforlu mekanlarda sürdürmek ve geleceğine yatırım yapmak isteyenleri seçkin projelerle de buluşturuyor.

www.konutveyapi.com sitesi, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarıyla da daha geniş kitlelere ulaşan Konut ve Yapı Gazetesi inşaat sektöründeki tüm gelişmeleri detayları ile okuyucularına duyurmaya devam ediyor.

 

 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • KONUT VE YAPI - SEKTÖRÜN BULUŞMA NOKTASI - EYLÜL-ARALIK 2016
  • KONUT VE YAPI - SEKTÖRÜN BULUŞMA NOKTASI - TEMMUZ - AĞUSTOS 2016
ARŞİV