banner41

banner38

banner39

Konut ve Yapı artık ekranlarda

Her Cuma 21:00'de Line TV'de

KONUT VE YAPI 18.01.2015, 17:04 18.01.2015, 17:04
Konut ve Yapı artık ekranlarda
İnşaat sektörünün nabzını tutan Bursa’nın ilk ve tek gayrimenkul gazetesi olan Konut ve Yapı Gazetesi 2015 yılına yeniliklerle girdi.

Kentsel dönüşüm haberleri, konut sektörüne ait bilgilendirmeler, yapı malzemelerinde son uygulamalar, bölgesel emlak analizleri ve sektörel buluşmalarla inşaat sektörüne yön veren Konut ve Yapı Gazetesi yeni projesi olan televizyon programıyla da adından sıkça söz ettirecek.

Her Cuma saat:21:00’de Line TV’den canlı olarak yayınlanacak programda belediye başkanları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar bir araya gelerek başta Kentsel Dönüşüm olmak üzere Bursa’daki inşaat sektörüne ait her ne varsa bu programda konuşulacak.

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ın konuk olarak katıldığı ve kentsel dönüşüm projelerinin detaylı olarak anlatıldığı program Bursalılar tarafından da yoğun ilgi gördü.

Soğanlı Kentsel Dönüşüm projesi başta olmak üzere Osmangazi’de hayata geçmeye hazırlanan birçok projenin izleyicilere aktarıldığı programda Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar kentsel dönüşüm hakkında merak edilen tüm sorulara yanıt vatandaşları birinci ağızdan bilgilendirmiş oldu.


Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
hafif yağmur