banner38

EPSA geleceğe ışık tutuyor

Yalıtım sektöründe Marmara Bölgesi’nin lider kuruluşlarından EPSA, 2023 hedeflerini oluşturmak için çalıştay düzenledi.

KONUT VE YAPI 30.12.2013, 16:15 30.12.2013, 16:15
EPSA geleceğe ışık tutuyor

Yalıtım ve Ambalaj Sektörü’nün önde gelen firmalarından EPSA, Sheraton Otel’de düzenlenen çalıştayda personeliyle birlikte yeni dönem projelerini ve 2013 hedeflerini masaya yatırdı.

Çalıştayda konuşan EPSA Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Nurcan Özdemir, firma olarak takım çalışmasına önem verdiklerini bugüne kadar elde ettikleri başarıları da bu sayede kazandıklarını söyledi.

EPSA’nın kurulduğu günden beri sektörde yeniliklerin ve ilklerin öncüsü olduğuna işaret eden Özdemir, “Firma olarak yönetim süreçlerinde her bir personelimizin ve ekip arkadaşımızın görüş ve önerilerini dikkate alıyoruz. Bireysel çabaların kurumları belli noktalara kadar taşıdığını ama daha ileri götüremediğini çok iyi biliyoruz. İşte bu yüzden biz EPSA’da takım ruhuna birlikteliğe ayrı bir önem veriyoruz” dedi.

Özdemir, iş süreçlerinde sinerjinin başarı için olmazsa olmaz bir unsur olduğunu ifade etti. Özdemir, “Personelimizin ortak hedefler için çalışmalarını sağlamak için o ortak hedeflerin bizzat çalışanlarımız tarafından belirlenmesi gerekiyor. Bir marka olan EPSA’nın bundan sonraki hedeflerini belirlemek için çalışanlarımızla fikir telakkisinde bulunmanın gerekli olduğunu düşünüyoruz” dedi.

Özdemir, “Ortak görüş yaratmak, ortak sorunlara çözüm bulmak, daha iyiye ulaşmak, gelişmek için neler yapılması gerektiğini ve ortak hedefler belirlemek için tüm EPSA çalışanlarının fikri bizim için çok önemli. Burada toplanmamızda bunun bir ispatı zaten”  dedi. 

Özdemir’in konuşmasının ardından yapılan çalıştayda EPSA personeli firmanın Vizyon ve Strateji Belgesi’nin oluşması için ter döktü. Düzenlenen programın sonunda çalıştay sonucunda ortaya çıkan görüşler tartışılarak, ortaya çıkan ortak kanaatler kayıt altına alındı.

Düzenlenen çalıştayda EPSA’nın 2023 yılında dünya çapında bir marka olma hedefiyle çalışmalarına ağırlık vermesi kararlaştırıldı. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
14°
parçalı az bulutlu