banner38

Yunuseli’nde Konforu Karnur Güvencesiyle Yaşayın

Karnur'dan Yunuseli'ne özel proje.

KONUT PROJELERİ 02.10.2014, 17:41 02.10.2014, 17:41
Yunuseli’nde Konforu Karnur Güvencesiyle Yaşayın

Haber: N. Nuri Yavuz

Bursa'da Altınşehir, Üçevler gibi ciddi gelişim gösteren bölgelerde önemli projelere imza atan Karnur İnşaat, Yunuseli’nde de özel bir projeye hayat veriyor.

Karnur İnşaat titizliği ile imal edilen Yunuseli Apartmanı, tek bloktan oluşuyor. 4 katlı olarak planlanan projede açık otopark bulunuyor. Her katta 4 dairenin bulunacağı projede toplam 16 daire yer alıyor. Yunuseli Apartmanı bir bahçe içinde konumlandırıldı ve Karnur güvencesiyle inşa edildi. Proje, konut alıcılarına 135 m² 3+1 ve 185 m² 5+1 dubleks daire seçeneği sunuyor. Yunuseli Apartmanında 12 tane 3+1, 4 tane ise dubleks daire bulunuyor. Yüzde 70 oranında tamamlanan satışlarda son 4 adet 5+1 dubleks daire 235 bin TL’den alıcıya sunuluyor.

Konumu itibariyle eğitim merkezlerine yürüme mesafesinde bulunan Yunuseli apartmanı, özellikle çocuklarının eğitimine önem veren ailelerin tercihleri arasında yer alıyor. 23 Nisan ilköğretim okulu ve Kız Meslek Lisesi yanında bulunan projeye daha çok huzurlu aile yaşamını tercih edenler ilgi gösteriyor. Anahtar teslim aşamasında olan proje, konut alıcılarına Yunuseli’nde kaliteli, konforlu ve huzur dolu bir hayat vaat ediyor.

Karnur İnşaat hakkında bilgi aldığımız satış sorumlusu Pelin Kırkımcı, Karnur İnşaat’ın Bursa’nın birçok noktasında projesi bulunduğunu belirtirken firma olarak ciddi bir bilinirliğe eriştiklerini ve hayata geçirdikleri projelerle konut alıcılarında bir güven algısı oluşturduklarını söyledi. Kırkımcı, Altınşehir’de Rekor ve Ata24 isimli projelerinin yanı sıra Üçevler’de Karnur Demirci Evleri ve Yenimahalle’de Altanay projelerinin devam ettiğini belirterek  “Beşevler’de Torun ve Savcı projeleri, Muradiye’de Üstenci projesi ve KARNUR Mudanya projesi hazırlığı içindeyiz” dedi.

www.karnurinsaat.com.tr

0224 256 08 00

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
15°
parçalı az bulutlu