banner38

Sur Yapı’dan örnek daire

Lüksün Bursa’daki yeni simgesi Sur Yapı MARKA Rezidans ve Alışveriş Merkezi’nde örnek daireler tamamlandı. Sosyal tesisleri, Uludağ manzarası ve alışveriş merkezi ile Sur Yapı MARKA Rezidans ve AVM, Bursa’nın en prestijli karma projesi olacak.

KONUT PROJELERİ 30.05.2015, 14:41 20.02.2020, 00:59
Sur Yapı’dan örnek daire

Sur Yapı ve Ekart Tekstil işbirliği ile Bursa’nın Nilüfer ilçesinde yapımına başlanan Sur Yapı MARKA Rezidans ve Alışveriş Merkezi’nin örnek daireleri ziyarete açıldı. Projede 2+1 145 m² ve 3+1 190 m²’den oluşan iki farklı örnek daire hazırlandı. Sur Yapı kalitesini gözler önüne seren daireler, lüks ve konforlu bir eve sahip olmak isteyen herkesi bekliyor.

Geniş ve ferah yapısıyla dikkat çeken örnek dairelerde lüks, sadelik ve rahatlık ön planda yer alıyor. Modern ve yalın çizgilerle dekore edilen dairelerin salonlarında ağırlıklı olarak gri, kahverengi ve beyaz renklerinden oluşuyor.Rahat mobilyalarla dekore edilen salonlarda,şık aksesuarlarbulunuyor.Beyaz rengin ağırlıklı olduğu mutfakların dizaynında ise konfor ön plana çıkıyor. Son teknolojiye uygun cihazlarla donatılan dairelere yerleştirilen renkli ekranlı touch paneller sayesinde konsiyerj hizmetlerinden faydalanmak mümkün oluyor.

Sur Yapı MARKA Rezidans ve Alışveriş Merkezi, Bursa’nın gözde ilçesi Nilüfer Bölgesi’nin en değerli lokasyonunda1.3 milyar TL yatırım değeriyle yükselmeye devam ediyor. Ulaşım akslarının yanı başında bulunan proje, yeni açılacak şehir parkına komşu konumda yer alıyor. Uludağ manzaralı dairelerden oluşan projede,26 ve 21 katlı iki kule ve 14 katlı bir homeoffice bloğu bulunuyor. 316 lüks rezidans dairesi ve homeoffice’in yer aldığı proje ile 3.000 kişiye istihdam sağlanacak.

Ayrıcalıklı bir AVM!
Projede bulunan kulelerin alt kısmında 220 mağazadan oluşan 5 katlı bir alışveriş merkezi yer alacak. Alışveriş merkezinde ulusal ve uluslararası seçkin markaların mağazaları bulunacak. Bursa’da henüz mağazası bulunmayan ulusal ve uluslararası markalar ise Sur Yapı MARKA’da yerini alacak. Bursalılara ayrıcalıklı bir yaşam vaat eden proje, şehrin yeni buluşma noktası olacak.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
15°
parçalı az bulutlu