banner38

SilverHill Park’ta Yaşam Başlıyor

POS-ADDA İnşaat ortaklığının Çamlıca’da yükselen SilverHill Park Projesi’ni seçtik.

KONUT PROJELERİ 22.03.2014, 10:43 22.03.2014, 10:43
SilverHill Park’ta Yaşam Başlıyor

Konut ve Yapı Gazetesi olarak Şubat sayımızın marka projesi kapsamında POS-ADDA İnşaat ortaklığının Çamlıca’da yükselen SilverHill Park Projesi’ni seçtik.

Bursa’nın en nitelikli yapılarının bulunduğu ve doğa ile kentin iç içe olduğu ender bölgeleri arasında yer alan Çamlıca Bölgesi’nde yükselen SilverHill Park, iki bloktan oluşuyor. Nisan 2013 tarihinde başlanan projenin teslimi, Şubat 2014'te gerçekleşirken Mart itibari ile de SilverHill Park’ta yaşam başlayacak.

"Butik Proje" konseptiyle yola çıkılan SilverHill Park’ta; bahçe dubleksi ve teras dubleksi olmak üzere tümü dubleks olan 260 m²lik 4+1 daireler bulunuyor. Lüks konsepti, yüzme havuzu, yeşil alan düzenlemeleri,  konumu itibariyle doğanın içinde yer alan çam ormanının temiz havasının solunduğu projede, konut alıcılarına hem keyifli bir yaşam hem de kazandıran bir yatırım fırsatı sunuluyor. 1500 m²lik alan üzerine kurulan projede yaklaşık 1000 m² yeşil alan düzenlemesi mevcut.

POS-ADDA İnşaat Ortaklığı firma yetkilileri proje hakkında “Bursa’nın en nezih bölgelerinden Cephanelik ve Çamlıca kesişiminde yer alan SilverHill Park Projemiz öncelikle; hem ormanlık bölge içerisinde bulunup çam ağaçları kokusu ve bülbül sesleri eşliğinde yaşama, hem de şehrin hareketli yaşamından kopmama avantajı sunmaktadır. Proje, şehrin merkezinde; doğu ve batısına olan yakınlığı ile lokasyon anlamında Bursa’nın en cazip bölgesindedir. Projemizdeki daireler; arsanın bulunduğu konum itibari ile orman manzarasının yanı sıra Bursa ve Uludağ manzarasına da hâkimdir. Etrafında villa tarzı yapılaşmaların bulunduğu SilverHill Park’ta lüks konseptli dubleks dairelerimizde gerek sunduğumuz bahçe imkanları, gerek teraslarımızla daire sahiplerimize villa konforunu ve huzurunu sunuyoruz. Projemizin butik özellikte olması, villa konforunu site konseptiyle sunması da projedeki dairelerimize artı değer katmaktadır” ifadelerini kullanıyor.

Bursa’nın deprem bölgeleri içerisinde yer almasından ötürü arsa seçiminde diğer artıların yanı sıra sağlam zemin öneminin bilincinde olarak proje alanının belirlendiğini vurgulayan şirket yetkilileri “Tamamıyla lüks ürün gruplarının ve kaliteli markaların kullanıldığı, kalitenin üst düzey tutulduğu, mimari estetik çerçevesinde her türlü detayın düşünüldüğü, renk ve malzeme kombinlerine dikkat edildiği SilverHill Park Projemizde; daire sahiplerine bölgedeki muadillerine göre ayrıcalıklı imkânlar sunulurken fiyat aralığının bölge ortalamalarında olması dairelerimizin cazibesini arttırmaktadır. SilverHill Park dubleks dairelerimizde mutfaktan banyoya, soyunma odalarından kapılara tamamıyla parlak lake kapı ve mobilyalar kullanılmış olup şömine, tüm oda pencerelerinde otomatik panjur, kameralı güvenlik sistemi vs. imkanlarının hepsi kullanıcılarımıza sunulmaktadır. Ayrıca, konut alıcılarına anlaşmalı olduğumuz bankalar kanalıyla uygun konut alım koşulları sağlıyoruz” şeklinde konuştular.


Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
açık