28 Temmuz 2016 Perşembe

S.G. Reform Kent Yıldırım'ın gözdesi

Doğayla iç içe Avrupai bir yaşam

23 Mart 2013 Cumartesi 10:23
S.G. Reform Kent Yıldırım'ın gözdesi

S.G. Reform İnşaat, Yıldırım’ın gözde semtlerinden 75. Yıl Mahallesi’nde hayata geçirdiği S.G. Reform Kent Evleri Projesi’yle müşterilerine doğayla iç içe, konforlu ve ayrıcalıklı bir yaşam vaat ediyor.

Almanya’da uzun yıllar inşaat deneyimi olan Selim Yetiş ile resmi taahhüt işlerinin yanı sıra İstanbul ve Bursa’da konut imalatı yapan Gültekin Taviş, Değirmenlikızık’taki 160 dairelik Değirmen Evleri Projesi ile birlikte iki etaplı S.G. Reform Kent Evleri Projesi’ni hayata geçiriyor. S.G. Reform İnşaat’ın ortaklarından Selim Yetiş, S.G. Reform olarak hedeflerinin Avrupa kalitesinde modern, kaliteli ve sosyal yaşamı yüksek standartlı konut projeleri üretmek olduğunu belirtirken ‘Lüksü ve kaliteyi Hans kullanıyor, Hasan neden kullanmasın.’ felsefesiyle Avrupa kalitesini Bursa’da uygulayan bölgedeki en iddialı firma olarak müşterilerini memnun etmeye devam ettiklerini söyledi.
Gültekin Taviş de “Bölgenin layık olduğu geniş, sosyal ve yeşil alanlı, nitelikli konut projelerini sunmaktan dolayı çok mutluyuz” dedi.

YILDIRIM’IN MERKEZİNDE LÜKS YAŞAM

‘En iyi reklamın müşteri tavsiyesi olduğu’ ilkesiyle yapılan imalatların üst segmentte üretildiğini ve Erikli Yıldırım bölgesinde çıtayı en üstlere çıkardıklarını vurgulayan Selim Yetiş, “Oturmak için değil, sosyal donatılarıyla iyi bir yaşam üretmek bizim ana felsefemiz” dedi. S.G. Reform İnşaat’ın ortaklarından Selim Yetiş, projeyle ilgili bilgiler verirken, firma olarak işçilik ve imalatta en yüksek standardı yakaladıklarını vurguladı.

Yetiş, 75. Yıl Mahallesi’nde yükselen iki etaplı S.G. Reform Kent Evleri’nde dairelerin 2+1, 3+1 ve 3+1 Plus şeklinde olduğunu söyledi. 80 metrekarelik 2+1 dairelerin 120 bin TL, 180 metrekarelik 3+1 dairelerin de 180 bin  - 250 bin TL arasında olduğunu belirten Yetiş, 5+1 dublekslerin ise 350 bin TL’ye kadar çıktığını ifade etti. Projede; havuz, fitness salonu ve kapalı otoparkın yanı sıra alışveriş merkezinin de mevcut olduğunu kaydetti.

KUSURSUZ DAĞ MANZARASI

Vatandaşların fiyatlara bakmadan S.G. Reform İnşaat’ın projelerini tercih ettiğini anlatan Selim Yetiş, “Değirmenlikızık Projesi’nin hem kalite hem de projenin içeriği açısından Yıldırım’ın en özel konutlarını inşa ediyoruz. Dağ manzarası kusursuz… Değirmenlikızık’ta bu proje bir ilk teşkil edecektir. Bununla birlikte kentsel dönüşüm Emirsultan ve Yeşil’e kadar uzanacaktır. Değirmenlikızık ve Yeşilyayla’nın da 600 yıllık silueti değişecektir. Bir gün bu bölge şehrin merkeziyle bütünleşecek ve Değirmenlikızık’ı Bursa’ya tekrar kazandıracağız” ifadelerini kullandı.

Yaklaşık 300 hissedarı uzlaştırarak hayata geçirdikleri projeyle 2 yıl uğraştıklarının altını çizen Yetiş, “12 metrekarelik bir hisse için New York’a kadar uzanan bir yolculuk yaptım. Kamunun ve belediyemizin de desteklediği bu proje kentsel dönüşüme de örnek olacaktır. Yıldırım’da da bu konuda ilk firmayız. Ramazan ayından hemen sonra temel atma törenimiz olacak. 80 milyon lira maliyetli bir proje. Bölgemize değer katacak bir proje. Bütün Yıldırım’a da bu değer yayılacaktır” dedi.

    Yorumlar

banner18
banner23
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • KONUT VE YAPI Mayıs Haziran sayısı
  • KONUT VE YAPI - SEKTÖRÜN BULUŞMA NOKTASI - MART 2016
ARŞİV

banner24