banner38

Saraydan davet Mudanya Saraylar

Birel İnşaat'ın iddialı projesi.

KONUT PROJELERİ 21.11.2014, 10:10 21.11.2014, 10:10
 Saraydan davet Mudanya Saraylar

Mudanya’da Birel İnşaat farkıyla yükselen Mudanya Saraylar, konut alıcılarını Mudanya’da sarayda yaşamaya davet ediyor.

Arnavutköy Yat Limanı’nın hemen karşısında bulunan Mudanya Saraylar projesi, merkezi konumunun yanı sıra teknik özellikleriyle de dikkat çekiyor. Uzaktan kumanda edilebilir akıllı ev sistemlerine sahip projede dairelerin ses ve gürültüyü en az seviyeye indirecek termal yalıtımlı elektrikli panjur, yerden ısıtmalı kombi sistemi, yerden tavana kadar cam balkon, site içinde ücretsiz görüşme imkânı sağlayan daire içi dâhili telefon, merkezi uydu sistemi, çelik bariyerli ahşap kaplamalı daire kapısı ve ankastre mutfak gibi birçok ayırıcı özelliği bulunuyor.

Elektrik kesintisi durumları için özel jeneratör sistemine sahip projede daire içi ve site ortak kullanım alanları için su deposu, 7/24 güvenlik hizmeti, ortak alanlarda kablosuz internet, site içinde elektronik görüntülü çocuk izleme güvenlik sistemi, görüntülü güvenlik sistemi, klima kurulumu ve teknik alt yapısı, otopark giriş ve çıkışlarının izlenebildiği görüntülü otopark güvenlik sistemi, daire içi ve dışı ses ve ısı yalıtımı konularına özel hassasiyet gösteriliyor. Site güvenliği ile irtibatlı çalışan İntercom asansör sistemi ve yapı yükünün sağlam zeminde taşınması için jet groud zemin güçlendirme kullanılan proje özellikleri bakımından Mudanya’da bir adım önde duruyor.

Mudanya Saraylar projesi, kapalı havuz, çocuk oyun alanları, bay bayan sauna, fitness salonu, kapalı otopark ve misafir otoparkı gibi site hayatı için önemli özelliklerinin yanı sıra konut alıcısına 2+1, 3+1 ve 4+2 daire seçeneklerini de sunuyor. Mudanya Saralar projesinde "akıllı ev" sistemi bulunuyor ve bölgedeki birçok projeden farklı yaşam olanakları vaat eden projede daire fiyatları 550 bin liradan başlıyor.

Proje, sahil yoluna 3 metre, marinaya 12 metre, sahil yürüyüş yoluna 3 metre, Mudanya Jandarma Komutanlığı’na 100 metre, Sağlık Ocağına 100 metre, hastaneye 1 km, polis merkezine 1,5 km, Mudanya merkeze 1 km, plaja 150 metre, deniz otobüsüne 1 km, Bursa’ya 25 km, Uludağ’a 40 km mesafede bulunuyor.

Nejdet Birinci tarafından 38 yıl önce kurulan Birel inşaat bugün Birol ve Şenol Birinci idaresinde Bursa inşaat sektöründe önemli projelere imza atıyor. Sektöre yarım asra dayanan tecrübesiyle Birel İnşaat, proje bazlı hizmetler, konutlar, işyerleri ve fabrika projeleri hayata geçiriyor. Mudanya Saraylar projesinin İstanbul ve Bursa arasında sembolik bir köprü vazifesi gören kültürel bir misyona sahip olduğunu vurgulanırken projenin Mudanya’da saray algısı ile modern mimarinin birleştirildiği bir konsept olarak ilkler arasında yer alacağı belirtiliyor.

www.birelinsaat.com

0224 544 73 15

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
13°
parçalı az bulutlu