banner38

Prestij İnşaat’tan Fark Yaratan Projeler

Prestij İnşaat, fark yaratma algısıyla çalışıyor.

KONUT PROJELERİ 25.08.2014, 12:37 25.08.2014, 12:37
Prestij İnşaat’tan Fark Yaratan Projeler

Prestij İnşaat olarak Bursa'da özel alanlarda özgün projeler hayata geçirme hedefinde olduklarını belirten Genel Müdür İbrahim Uzun, fark yaratan proje oluşturma algısıyla çalıştıklarını vurguladı.

İlk projesini 2010 yılında gerçekleştiren Prestij İnşaat, Özlüce’de bulunan ve planlaması 2013 Şubat ayında başlayan projesini tamamlayarak satışa sundu. 750 m² üzerinde 5 katlı olarak yükselen projede ikisi dubleks ikisi giriş olmak üzere toplam 12 daire bulunuyor. Projede 3+1 daireler 240 bin TL’den dubleks daireler 330 bin TL’den satılıyor.  Prestij İnşaat’ın ilk konut projesi olan ve bölgesindeki projelerden farklı nitelikleri bulunan projede özellikle dubleks daireler, bilindik dubleks algısının aksine basık çatılı değil yüksek tavana sahip bir şekilde tasarlandı.

Daha özel ve özenli olabilecek bir ölçüye sahip projeler yaptıklarını belirten Prestij İnşaat Genel Müdürü İbrahim Uzun, “Proje özellikle tasarım konusunda gösterilen hassasiyetle bölgesinin üstüne özelliklere sahip. Örneğin projede yan yana olan iki daire tamamen birbirinden bağımsızdır. Arada asansör ve depo boşlukları bulunuyor ki daireler arasında bitişik duvar bulamazsınız. Bugün lüks dairelerde ve projelerde özellikle yan yana olan dairelerde ses yalıtımı konusunda ciddi sıkıntılar bulunuyor. Biz projemizi tasarlarken bu konuya hassasiyet gösterdik yine projede sessiz borular kullandık. Projede konutlar yerden ısıtmalı olarak tamamlandı. Her daire için projede kapıların yanında birer küçük depo bulunuyor. Projelerde maliyet odaklı bir müteahhitlik algısıyla hareket etmiyoruz. Düzgün ve hesabını verebileceğimiz işler yapmayı hedeflediğimiz için projelerimize fark yaratacak özellikler yüklüyoruz” dedi. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
13°
parçalı az bulutlu