banner41

banner38

banner39

banner54

Paradise Life Bursa’nın yıldızı

Yıldız İnşaat, Paradise Life ile Bursa’da yeni bir proje daha hayata geçiriyor

KONUT PROJELERİ 22.05.2014, 18:10 22.05.2014, 18:10
Paradise Life Bursa’nın yıldızı

Bursa inşaat sektörüne 2002 yılında giren Yıldız İnşaat, Paradise Life ile Bursa’da yeni bir proje daha hayata geçiriyor. Yıldız İnşaat Satış ve Pazarlama Koordinatörü Selahattin Nayman, tamamladıkları projelerle 400’e yakın aileyi ev sahibi yaptıklarını söyledi.

Satış ve Pazarlama Koordinatörü Selahattin Nayman, “Gerek İstanbul’da gerekse Bursa’da ‘Yıldız’ imzası taşıyan konut projeleriyle bugüne dek 400’e yakın aileyi konut sahibi yaptık. 2012 yılında Bursa’nın yeni gelişen ve konut yatırımcılarının büyük ilgisini çeken Nilüfer ilçesinde Ata Bulvarı üzerinde Orion Evleri projesini hayata geçirdikten sonra, 2014 yılı başında Paradise Life projemiz için ilk adımları attık” dedi.

Sene başında hafriyat çalışmalarına başlanan Paradise Life'da çalışmaların sürdüğünü belirten Koordinatör Selahattin Nayman, proje hakkında “Bursa'da gerçekleştirilen projede; 4 blokta 22 adet 2+1, 50 adet 3+1, 22 adet 4+1 olmak üzere toplam 94 daire ve toplamda 3 bin 450 metrekare üzerinde 14 mağaza yer alıyor. Akıllı ev teknolojisine sahip konutlarımızda yaşayacak ailelerimizin iyi bir yaşam sürebilmeleri için 3 bin 700 metrekare alanımızı da sosyal alan olarak ayırdık. Bu alanda 200 metrekare yüzme havuzu, sosyal alan, her ihtiyaca cevap verebilecek mağazalar, sauna, fitness alanı, havuz kafe, vitamin bar, seyir ve güneş terasları, 7/24 güvenlik hizmeti, her daire için kapalı otopark alanı ve misafirler için açık park alanları da bulunuyor. Ayrıca geleceğimiz olan çocuklarımızın monitörlere bağlı kalmak yerine gönüllerince eğlenebilecekleri alanlara ihtiyaçları olacağı noktasından hareketle onlar için park ve yüzme havuzu inşa etmeyi de unutmadık” bilgilerini verdi.

Nilüfer’in yeni ve gözde yerleşim alanlarından olan Ata Bulvarı'na oldukça yakın konumda bulunan projenin kolay ulaşım imkânına sahip olduğunu söyleyen Selahattin Nayman,  “Bursa metrosuna, toplu ulaşıma ve alışveriş merkezlerine ulaşım sağlanabiliyor. Daire satış fiyatlarımız lansmana özel olarak 199 bin TL'den başlıyor. Tamamlanma tarihi olarak 2015 yılı son çeyreğini hedefliyoruz. 2014 yılı içerisinde inşasına başlayacağımız bir başka projemiz, Mudanya yolu üzerinde inşa edeceğimiz ticaret merkezimiz olacak” dedi.


banner53
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
parçalı bulutlu