banner38

Panayır’da ferah bir yaşam

Net Yapı, ilk konut projesini, ferah bir yaşam sunma amacıyla Panayır’da hayata geçiriyor.

KONUT PROJELERİ 22.03.2014, 09:47 22.03.2014, 09:47
Panayır’da ferah bir yaşam

İnşaat mühendisleri İsmail Tezcan, Kamer Sünnetçioğlu ve mimar Ufuk Toktaş ve Oğuzhan Telci ortaklığındaki Net Yapı, ilk konut projesini ferah bir yaşam sunma amacıyla Panayır’da hayata geçiriyor.

Net Sitesi adıyla iki etap olarak planlanan projede 62 konut bulunacak. Yedi bloktan oluşacak olan proje başlamış durumda ve 24 ay içinde tamamlanması planlanıyor. 3+1 ve 2+1 dairelerin olduğu projede binalar zemin artı üç kat olarak tasarlandı. Projede daireler 129 bin ile 169 bin arasında değişen lansman fiyatlarından satışa çıktı. 8 bin 500 metrekare üzerine kurulan projede 6 bin metrekare yeşil alan bulunuyor. Proje içinde çarşı niteliğinde yaklaşık bin 500 metrekarelik alan dükkân olarak tasarlandı.

Proje hakkında konuşan İnşaat Mühendisi İsmail Tezcan, “Panayır’da daha fazla proje yapmayı düşünüyoruz. Biraz ihmal edilmiş bir bölge. Şehir batıya doğru gelişirken o bölge sanki Bursa’nın içinde değilmiş gibi standardın altında, insan hayatını kısıtlayan küçük evler yapılmış. Biz o bölgede insanların daha ferah kullanabileceği bahçeli, otoparklı ve kullanım alanı olarak da standardın üstünde olacak bir proje hayata geçireceğiz” dedi.

Net yapı olarak inşaat piyasasında daha aktif rol almak istediklerini belirten Tezcan, “Bu, firma olarak bizim başlangıç projemiz ve buna çok önem veriyoruz. Bu projeyi alnımızın akıyla bitirip hedefimizdeki projelere başlamayı istiyoruz. Geçmişte sahip olduğumuz Net Yapı imajını temiz bir şekilde devam ettireceğiz” ifadelerini kullandı.


Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
24°
az bulutlu