banner41

banner38

banner39

banner54

Mutluluğu hissedeceksiniz

Taşyakan İnşaat, Taşyakan Safir Evleri ile bursa'ya değer katıyor.

KONUT PROJELERİ 25.11.2015, 09:06 25.11.2015, 09:06
Mutluluğu hissedeceksiniz
Taşyakan İnşaat, her geçen gün değeri artan projeler ile 36 yıllık tecrübesinin ışığında Nilüfer ve Bursa’yı şekillendirmeye devam ediyor.

Bu doğrultuda Bursa’ya farklı bir değer katacak Taşyakan Safir Evleri, Taşyakan İnşaat’ın çok kazandıran projelerinin en yenisi konumunda. Şehrin yeni merkezlerinden biri olan Altınşehir mevkiinde bulunan Taşyakan Safir Evleri, metroya 8dk’lık yürüme mesafesinde, toplu taşıma araçları ve İzmir yoluna yakın olması ve deprem yönetmeliği hakkındaki hassasiyetiyle ön plana çıkıyor.

Geleceğinizin garanti altında olmasının verdiği mutluluk ile her zaman yüzünüzü gülümsetecek proje, evlerin içinde ve dışında kullanılan malzemelerin kalitesi, yeşil alanları, oturma alanları, fitness salonu, sosyal alanları, çocuk oyun alanı, yüzme havuzu, otoparkları, üstün korumalı güvenlik sistemi ve kullanışlı yerleşim planı ayrıcalıklarını 2+1 ve dubleks seçenekleriyle müşterilerine sunuyor. Tüm bu ayrıcalıklara uygun ödeme alternatifleriyle sahip olunabilmesi de Taşyakan Safir Evleri’ni farklı kılan bir başka özellik olarak da dikkat çekiyor.


banner53
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
13°
hafif yağmur