banner41

banner38

banner39

Mudanya'nın en gözde projesi

Halit Paşa Konakları ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

KONUT PROJELERİ 28.06.2014, 14:30 28.06.2014, 14:30
Mudanya'nın en gözde projesi

Türkiye’nin farklı illerinde modern mimarinin en güzel örneklerinin sunulduğu binalar inşaa eden Lik Yapı, Mudanya’da yeni inşaatına başladığı Halit Paşa Konakları ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Marinaya 200 m mesafede, yeşilin ve mavinin buluştuğu noktada inşaatı devam eden Halit Paşa Konakları, toplamda 28.730 m2 alan üzerinde inşa ediliyor. Proje 11 blokta 88 daireden oluşuyor.

Normal katlarda 3+1,brüt 150m2 çatı dublekslerinde ise 4+1 brüt 300m2 daire seçenekleri  bulunan proje, elit yaşamın gözbebeği olacak nitelikler taşıyor. Sosyal alanların zengin olduğu Halit Paşa Konakları’nda, sauna hamam, açık ve kapalı otopark, çocuk parkı ve kum havuzu, yaz kış kullanılabilecek iki katlı kafeterya ve açık yüzme havuzu yer alıyor. Konut sahiplerinin kullanabileceği her daireye 20 m2 kiler imkânı da sunan Lik Yapı, alıcılarına huzurun ve yaşam kalitesinin anahtarını sunuyor. Görselliğin yanı sıra sağlam binalar inşa etmeyi kendilerine hedef alan Lik Yapı, projenin inşaatında kullanılan malzemelerin çoğunu Avrupa’dan ithal ediyor. Profesyonel ekibi ile projelerini müşteri odaklı ve istenilen tüm ayrıntıları dikkate alarak inşa eden Lik Yapı, örnek bir kuruluş olma hedefi ile ilerliyor. İç mimar ile çalışan bir santimetreye kadar her şeyi planlanan Halit Paşa Konakları’nda, günlük yaşam için kolaylıklar oluşturularak yaşam kalitesine değer katılıyor. Projede

müşterinin zevkine göre değişiklik yapılmasına da olanak sağlayarak tüm beklentilere karşılık veren Lik Yapı, yapılan işlerin uzun yıllar hesaplandığı gibi gitmesi için peyzaj çalışmalarında bile proje ile hareket ediyor. Bina yapıp satmak için değil, konut sahiplerinin uzun yıllar sorunsuz ve hayal ettiği gibi yaşayabilecekleri alanlar inşa ediyor. Çevreci yatırımlar ile kendilerini geliştirmeyi hedef edindiklerinin altını çizen Lik Yapı sahibi Mehmet Kurt, müşteri memnuniyetinin firmaları için her şeyden önemli olduğuna da değinerek “Bursa’da Lik Yapı olarak daha önce yapmış olduğumuz projelerde müşterilerimiz proje çözümleri, inşaat kalitesi ve takibi, müşteri memnuniyeti konusunda hassasiyetimizi biliyor. Bizler de müşterilerimizden aldığımız bu güven ve güçle, daha mükemmel projeler için çalışmalarımıza titizlikle devam ediyoruz. Projelerimizi tamamladıktan sonra da ilişkimizi kesmiyoruz. Tamamladığımız binanın yönetimini Lik Yapı olarak 2 yıl boyunca biz üstleniyoruz. Bu

süre boyunca apartmanın tüm yönetim hizmetleri karşılanıyor. İki yılın sonunda site sakinleri yönetime bizi isterse, tekrar görevi üstleniyoruz. Müşterilerimize her zaman garanti veriyoruz. Biz herhangi bir sorun olduğunda kaçanlardan değil, yaptığımız işe inanarak arkasında duranlardanız” dedi.

 

Doğanın ortasında kişiye özel mekânlar tasarladıklarını kaydeden Mehmet Kurt “ Mudanya’da yaşıyorum ve evim denizi görmüyor diyenler, bizim projemizi ziyaret ettiğinde vazgeçemeyecekler” şeklinde konuştu.


Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
10°
parçalı bulutlu