banner41

banner38

banner39

Marka Proje; Sur Yapı Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi

Sur Yapı'dan Bursa'ya iddialı başlangıç

KONUT PROJELERİ 29.03.2015, 19:20 20.02.2020, 01:00
Marka Proje; Sur Yapı Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi

Sur Yapı ve Ekart Tekstil işbirliği ile hayata geçirilecek olan Sur Yapı MARKA Rezidans ve Alışveriş Merkezi, Nilüfer’in Odunluk bölgesinde, biri 26 diğeri 21 katlı olan iki kule ve 64 metrekare ile 192 metrekare arasında değişen 14 katlı home office bloğundan oluşmakta. 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1, dubleks ve loft çözümleriyle 316 rezidans dairenin yer aldığı proje, dairelerin Uludağ manzarasına sahip olması ile de bir adım öne çıkıyor.

Sosyal donatı alanları açısından da oldukça zengin bir proje olan Sur Yapı Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi’nde hem çocuklar hem ebeveynler için açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, hamam ve buhar odası bulunmakta. Ayrıca lounge, aktivite alanları ve konsol oyunları odaları da projenin sahip olduğu diğer özellikler.

KALİTELİ YAŞAMIN KAPILARI ARALANIYOR
Bölgenin en görkemli ve ayrıcalıklı yaşam alanı olarak, 1,3 milyar TL’lik yatırım değeriyle öne çıkan proje, 220.000 m² inşaat alanına sahip. Sur Yapı Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi, toplu taşıma araçları ile kolay ulaşım özelliğinin yanı sıra İzmir Otobanına, şehrin yeni simgesi Timsah Arena’ya ve Hüdavendigar Kent Parkı’na yakınlığı ile de kaliteli bir yaşamın kapılarını aralayacak.

Kulelerin altında yer alacak olan 4 katlı Sur Yapı MARKA Alışveriş Merkezi ise Bursa’da henüz mağazası bulunmayan dünyaca ünlü markaların tek buluşma noktası olacak. Alış veriş merkezinde 65 bin metrekarelik kiralanabilir alanda 170 mağaza yer alıyor. 316 lüks rezidans dairesi ve home office’in yer aldığı proje aynı zamanda 3.000 kişiye de istihdam sağlayacak.

Sur Yapı MARKA Alışveriş Merkezi’nin konsept optimizasyonu, kiralama ve yönetim süreçleri ECE Türkiye ile yürütülüyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
10°
parçalı bulutlu