banner38

‘Lüks’ yaşama Yazyap imzası

Yazyap İnşaat, ‘Bursa lüks Konutları’yla kişiye özel lüks yaşamın kapılarını aralıyor.

KONUT PROJELERİ 24.01.2014, 11:46 24.01.2014, 11:46
‘Lüks’ yaşama Yazyap imzası
Yenilikçi olma hedefiyle sektördeki bütün gelişmeleri yakından takip eden Yazyap İnşaat, yeni projesi Bursa Lüks Konutları ile Bursa’da sektöre ilk adımını atıyor. Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla toplumsal yaşama katkıda bulunacak projeler geliştiren Yazyap inşaat, sürekli eğitimle geliştirdiği deneyimli kadrosuyla sektörde güven veren firmalar arasında yer alıyor.

Mimari görselliğe sahip şehir silüeti oluşturma hedefiyle hayata geçirdiği projelerinde kaliteden ödün vermeyen Yazyap inşaat, güven veren hizmet anlayışıyla yatırımcıların ve kaliteli yaşam alanı arayışındaki konut alıcılarının dikkatini çekiyor.

Bursa’nın Nilüfer İlçesine bağlı Ertuğrulkent Mahallesi’nde 3 blok, 24 konut ve ticari alnalardan oluşacak Bursa Lüks Projesi, Yazyap inşaatın Bursa’daki ilk projesidir. Yazyap inşaat, projesinde konut alıcılarına 1+1, 3+1 ve dublex seçeneklerini sunarken yaşam alanına dâhil olan ticari alanlarıyla projeye canlılık katacak özellikler de yüklüyor.

Dörtçelik Çocuk Hastanesi’ne ve metroya yaklaşık 200 metre mesafede bulunan Bursa Lüks Konutları, İzmir yoluna da yaklaşık 400 metre olan konumuyla sosyal hayatın tam ortasında yer alıyor.

Huzurlu bir yaşamın ve sosyal etkinliklerin dikkate alındığı projede süs havuzu, şelale, peyzaj, çevre düzenlemesi, kamera sistemi, açık otopark ve yeşil alanlarıyla Bursalıları cezbeden Bursa Lüks konutları, örnek dairesini lüks bir yaşam isteyenler için görücüye açtı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
24°
az bulutlu