banner41

banner38

banner39

banner54

Lik Yapı hayallerinizi Güzelyalı'da inşa ediyor...

‘Burgazpark Evleri 3’ , huzurun ve sağlıklı yaşamın iç içe olduğu bir yaşam sunuyor.

KONUT PROJELERİ 30.06.2014, 15:51 18.02.2020, 23:18
Lik Yapı hayallerinizi Güzelyalı'da inşa ediyor...

Lik Yapı farkıyla Güzelyalı’da yükselen ‘Burgazpark Evleri 3’ , huzurun ve sağlıklı yaşamın iç içe olduğu bir yaşam sunuyor. Profesyonel ekibi ile müşteri odaklı çalışmalar yürüten Lik Yapı, Burgazpark Evleri projesiyle de adından söz ettirmeye devam ediyor.

Dünya’nın en güzel ikliminin kucakladığı, Marmara kıyılarına uzanmış zeytin dalları arasında inşa edilen Burgazpark Evleri, elit bir yaşam imkânı tanıyor. 18 bloktan oluşan projede 140 m² den, 276 m² ye kadar, 3+1 ve 5+1 seçeneklerinin olduğu toplam 206 daire bulunuyor. 2 katlı kafe, yüzme havuzu, çocuk havuzu, çocuk kum havuzu, mangal ve piknik alanları, çocuk parkı, açık otopark, süs havuzu, kamelyalar ve 2.5 km yürüyüş yolunu da bünyesinde barındıran Burgazpark Evleri 3, 170 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.


Şehrin kargaşasından, trafiğinden uzaklaşıp, yaşamını keyfe dönüştürmek isteyenlerin bir araya gelmesinin hedeflendiği proje ile alıcılara önemli avantajlar sunduklarını ifade eden Lik Yapı sahibi Mehmet Kurt, “Müşterilerimizin beklentilerine uygun her türlü dairenin bulunduğu Burgazpark Evleri projesi ile 4 mevsimin kendine has atmosferi ile yaşandığı Mudanya’da özel bir hayat sunuyoruz” dedi.

Projenin 15 ayda tamamlanacağını da söyleyen Kurt, çevreci yapılarla kendilerini geliştirmeyi hedeflediklerini dile getirerek, “Lik Yapı olarak, müşterilerimizden aldığımız güven ve güçle önemli projelere imza atıyoruz. Burgazpark Evleri projesi ile Mudanya’ya yeni bir soluk getirme  düşüncesindeyiz. Müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetimiz, bizleri her geçen gün daha ileriye götürüyor” şeklinde konuştu.

Burgazpark Evleri’nin, İstanbul’a 1.5 saat, Bursa’ya 20 dk ve Uludağ’a 40 dk mesafede olduğunu belirten Kurt, “Burgazpark Evleri ile Denizin iyot kokusu ve Uludağ’ın kekik kokusuyla bu eşsiz karışımı evinizde hissedeceksiniz. Hayatın bin bir zevkini 4 mevsim tatmak için, hayat bu olsa gerek dedirten projemiz Burgazpark Evleri’ ne bekliyoruz” ifadelerini kullandı

banner53
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
10°
sisli