banner38

Kentte dönüşümün merkezi Yunuseli

Hamitler-Yunuseli Bölgesi, özgün projeler eşliğinde gelişen yapılarıyla yeni bir yaşam merkezi haline geldi.

KONUT PROJELERİ 31.12.2013, 15:13 31.12.2013, 15:13
Kentte dönüşümün merkezi Yunuseli
Osmangazi ilçesinin yükselen trendi olan Hamitler-Yunuseli Bölgesi, yeni yapılan apartman, site ve alışveriş merkezlerinin yanı sıra özgün projeler eşliğinde gelişen yapılarıyla yeni bir yaşam merkezi.

BOSTANCI PROJELERİ – Ali Bostancı İnşaat

Ali Bostancı inşaat tarafından yapılan konutların büyük çoğunluğu İhsaniye, Ataevler, Özlüce, Hamitler, Yunuseli, Millet Mahallesi ve Mudanya’da bulunuyor. Hamitler ve Yunuseli mahallelerine henüz hiçbir inşaat firmasının girmediği dönemlerde, bu bölgede yatırım yapmaya başlayan Ali Bostancı İnşaat, özellikle Hamitler Mahallesinin oluşumunda ve bugünkü durumuna gelmesinde büyük pay sahibi. 2009’dan bugüne kadar toplam 136 binada yaklaşık 3800 daire, 68 işyeri ve bir AVM projesini sahiplerine teslim eden firma yeni projelerinin çalışmalarını sürdürüyor. Bölgede inşaatları devam eden Ali Bostancı İnşaat; 19, 21, 22, 24, 25, 27 ve 28. etaplar ile Elif, Barış, Menekşe Apartmanı ve Meşelik projeleriyle 2014 yılı sonuna kadar yaklaşık 800 civarı konutu daha teslim etmiş olacak.

Bostancı İnşaat, projelerinde estetik, konfor, dayanıklılık ve güven ilkeleriyle hareket ederek, 7’den 70’e her yaş grubunun ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda yeşil alan, yüzme havuzu, çocuk parkı, otopark, açık ve kapalı spor alanları, dinlenme ve sosyal tesis gibi donatı alanlarına mümkün olduğunca fazla alan ayırıyor.

Bünyesinde barındırdığı 550 kadrolu personelin dışında dolaylı çalışanlarla birlikte yaklaşık bin kişiye istihdam sağlayan şirket, son 5 yılda Bursa’da en yüksek vergi ödeyen firmalar sıralamasında sürekli ilk 50 şirketin içinde yer alıyor. Makina parkı ve yetişmiş teknik kadrosu ile Bursa’da ilk sırada yer alan Ali Bostancı İnşaat’ın en önemli farklılığı, inşaat sektöründe kullanılan tüm makina ve teçhizatı demirbaş olarak bünyesinde bulundurması. Bostancı İnşaat yıllık bin konut satış hedefini gerçekleştirerek, gerek istihdam gerekse katma değer olarak sadece Bursa değil, Türkiye ekonomisine de önemli katkılar sağlayan kurumsal inşaat markası.

LALE PROJESİ – Altun İnşaat

Yunuseli merkezinde 1700 metrekare alana kurulu 7 kat olarak inşaat edilen, 3+1özellikli toplam 20 daireden oluşan, otopark, çocuk oyun alanı, yeşil alan ve toplu ulaşım ve sosyal donatılara yürüme mesafesindeki Lale Projesi Altun inşaatın 2014 yılı Haziran ayında teslim etmeyi planladığı projeler arasında yapı devam eden bir proje.

Altun İnşaat Hamitler Yunuseli bölgesine son bir yıl içerisinde Bulvar Sitesi, İnci Sitesi, Tudem Sitesi, Seyyidoğlu Sitesi, Altun Sitesi olmak üzere 150 dairelik proje zinciri ile yatırım katkısı sağladı.

Altun İnşaat tüm konut projelerinde C30-35 Sabancı Beton (Betonsa), radyajenaral temel sistemi, geniş ve hız sabitlemeli fren sistemli ups destekli asansör sistemleri olmazsa olmazlar listesinde bulunduruyor.

Bina içi dizayn ve uygulamalarda görüntülü dia fon, mebran kapılar ve merkezi uydu sistemi ile 4 santim genişliğinde mantolama ve dekoratif sıva uygulamaları, asma tavan uygulamaları, led aydınlatmalı gizli ışıklandırma ve kaliteli mobilya kullanan Altun İnşaat; fayans, kalebodur ve mutfak ürünlerinde müşterisine seçim avantajı sunuyor.

Saygı Park – Saygı Sitesi – Aşuroğlu İnşaat

Bursa’da 1995 yılından bugüne inşaat sektöründe faaliyet gösteren Aşuroğlu İnşaat Hamitler Yunuseli bölgesinde 2011 yılından bugüne konut yapımında başarılı projelere imza atıyor.

Aşuroğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Saygı projeleri kapsamında birçok proje Hamitler Yunuseli bölgesinde faaliyete geçirilmiş durumda. 2 bin 106 metrekare alana sahip olan Saygı Park projesi 2 bloktan oluşuyor. Tamamı 26 daire olan 2 blok üzerine kurulu projede, 3+1 lüks daireler mevcut.

Saygı Park projesinde konutların yeşil alan, otopark ve oyun bahçelerinden oluşan alanı bin 600 metrekareden oluşmakta. İki cephesinden birisi yol diğeri ise; yeşil alana bakan projede sabah ve akşam güneşi mimari özellik sayesinde alınabilmektedir. Saygı park projesinde kaba inşaat tabiri tamamlanmış olup ince işçiliğe geçilmekle birlikte satılık daireler mevcut.

 

Yunuseli bölgesinde birden fazla projesi olan Aşuroğlu İnşaat bin 750 metrekare alana sahip 28 daireden oluşan 3+1 lüks daireleri içinde barındıran iki blokluk Saygı Sitesi projesi ile yatırımlarına devam ediyor. Yunuseli bölgesinde bulunan park, pazar yeri, sağlık ocağı, postane, cami ve otobüs durağı gibi sosyal donatılara 200 metre yürüme mesafesinde olan projede 3 tarafı yola cephe olup projede satılık daire kalmamış durumda.

Saygı Evleri projesi ile tek blokta çözüm oluşturan Aşuroğlu İnşaat 800 metrekare alana sahip proje ile bulvar caddesine cephe bir yapı inşa etmiş. Tek blok üzerinde 3+1 lüks 10 daire ve 2 işyeri yapılandırılırken proje konumu itibari ile Osmangazi Belediyesi tarafından belirlenen ticaret merkezi ile karşı karşıyadır.

Yunus Park Projesi  - MCM İnşaat

Yunuseli Hamitler mevkiinde 5884 metrekare alanda projelendirilen 8 blok üzerine kurulu 100 daire ile Hamitler Yunuseli bölgesinde farklı bir yaşam alanı.

Projenin yüzde 75 oranında yeşil alana sahip olmasının yanı sıra geniş otopark, asansör, büyük süs havuzu, şifreli giriş kapıları, ebeveyn banyosu ve geniş balkonlara yer verilerek konfordan taviz verilmemesi sayesinde dairelerin albenisi yüksek.

Bülbül Emlak ve Gayrimenkul Hizmetleri tarafından satışa sunulan Yunus Park projesinde 32 adet dubleks, 16 adet 2+1 ve 48 adet 3+1 daire bulunuyor. MCM İnşaat tarafından satış yetkisi Bülbül Emlak ve Gayrimenkul Hizmetlerine verilen projede daire satışları devam ediyor.

Yükseller Apartman - Yükseller İnşaat  

Yunuseli Bölgesi Karıncalı Caddesi üzerinde 1810 metrekare inşaat alanında tek blok alan üzerine kurulu 7 katlı ve 3+1 dairelerle Bursa’nın hizmetine sunulan Yükseller Apartman Projesi Yükseller İnşaat tarafından projelendirildi.

Projenin tamamı 3+1 özellikte dairelerden oluşan 18 dairelik Yükseller Apartman projesinde 3 dubleks daire ve 2 işyeri mevcut. Çocuk oyun alanı, otopark, bahçe ve yeşil alan çalışmaları bulunan projenin tam karşısında geniş bir çocuk oyun alanı bulunuyor. Yükseller Apartman ana arter üzerinde toplu ulaşıma yürüme mesafesinde.

Demirkent - Ferit Demir İnşaat

Yunuseli Hamitler bölgesinde bin metrekare yeşil alan ve 650 metrekare inşaat alanı ile 2 blok halinde yükselen Demirkent projesi 4 dubleks, 12 adet 3+1 daire ve 5 işyeri ile yükselmeye devam ediyor.

Ferit Demir İnşaat tarafından hayata geçirilen Demirkent projesi Yunuseli bölgesi merkezinde olup ana yola cephe. Toplu ulaşım ve sosyal donatılara ve ticaret merkezlerine yürüme mesafesinde olan projede daire satışları ve işyeri satışları devam ediyor. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
12°
açık