banner38

İstanbul'da yeni bir semt doğuyor: “5. LEVENT“

İstanbul 15 bin kişinin yaşayacağı yepyeni ve modern bir semt kazanıyor. KiPTAŞ ve Torunlar GYO işbirliği ile hayata geçirilen 5. Levent; şehre yakınlığı, dev ulaşım projelerinin kesişim noktasında bulunan konumu, yeşil alanları, sosyal donatıları ve mimarisi ile İstanbul için örnek bir kentsel dönüşüm projesi olarak ön plana çıkıyor.

KONUT PROJELERİ 01.07.2015, 04:51 01.07.2015, 04:51
İstanbul'da yeni bir semt doğuyor: “5. LEVENT“

Torunlar GYO ve KİPTAŞ işbirliğiyle İSTANBUL'DA YENİ BİR SEMT DOĞUYOR: "5. LEVENT" 

İstanbul 15 bin kişinin yaşayacağı yepyeni ve modern bir semt kazanıyor. KiPTAŞ ve Torunlar GYO işbirliği ile hayata geçirilen 5. Levent; şehre yakınlığı, dev ulaşım projelerinin kesişim noktasında bulunan konumu, yeşil alanları, sosyal donatıları ve mimarisi ile İstanbul için örnek bir kentsel dönüşüm projesi olarak ön plana çıkıyor. 1 milyar 800 milyon TL yatırım tutarı ile hayata geçirilen 5. Levent'in 2017'de tamamlanması planlanıyor. 

Türkiye'ye değer katan büyük projeleriyle tanınan Torunlar GYO ve KİPTAŞ işbirliği ileİstanbul yeni ve modern bir semt kazanıyor. TEM Alibeyköy kavşağında farklı maliklere ait 516 bin metrekare arazi üzerindeve KİPTAŞ tarafından yapılan kentsel dönüşüm planlaması, Torunlar GYO tarafından hayata geçiriliyor.Büyüklüğü, mimarisi, yeşil ve sosyal alanlarıyla İstanbul için örnek bir proje olması hedeflenen 5.Levent'te, yaklaşık 4000 konut, zengin sosyal donatı alanlarına sahip üniversiteeğitim alanı, 4 bin metrekare cadde konseptinde ticari ünite, 2 okul, 2 cami ve 50 dönümlük bir de koru yer alacak. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
18°
parçalı bulutlu