banner41

banner38

banner39

İki Kat Mutluluk İki Kat Huzur Yeni Hayat Evleri II’de

Yeni hayat iki çalışmaları sürüyor.

KONUT PROJELERİ 02.10.2014, 17:43 02.10.2014, 17:43
İki Kat Mutluluk İki Kat Huzur Yeni Hayat Evleri II’de

Haber: N. Nuri Yavuz

Yunuseli’nde birinci etabın hemen yanı başında imalatı süren Yeni Hayat Evleri II projesi, Orakçı yapı kalitesiyle iki kat mutluluk iki kat huzur vaat ediyor.

Nitelikleri itibariyle dikkat çeken proje, konut alıcılarına terminal ve Carrefour’a 6 km, havaalanına 3,5 km’de yaşama fırsatı sunuyor. 11 bin m² alanda yüzde 80’ni peyzaj olarak projelendirilen Yeni Hayat Evleri II şehrin içinde fakat şehrin gürültüsünden izole bir hayatın kapılarını açıyor. Projede biri yarı olimpik 2 adet açık yüzme havuzu, açık ve kapalı çocuk oyun alanı, çok amaçlı salon, kafeterya alanı, spor salonu alanları, basket sahası gibi sosyal olanakların yanı sıra bin m² alana sahip market, zen bahçesi, fıskiyeli süs havuzu, 24 saat güvenlik sistemi, özel peyzaj alanları, site içi yürüyüş yolu gibi ayırıcı nitelikler de bulunuyor. Bu nitelikleriyle proje, konut alıcılarına günlük hayatın stresinden uzaklaşabileceği kendini özel hissedebileceği bir yaşam tarzı arz ediyor.

Orakçı Yapı güvencesiyle inşa edilen ve deprem yönetmeliğine uygun olarak hayat geçirilen projede tamamen 1’inci sınıf malzemeler kullanılıyor. İnsan hayatını ve güvenliği oldukça önemseyen proje Radye-jeneral temel ve fore kazık temel sistemi üzerinde yükseliyor. Kalite, dayanaklılık ve nitelikleriyle proje kendinizi ve sevdiklerinizin güvende olduğunu hissedeceğiniz bir yapıya sahip. Birden fazla daire seçeneğiyle dikkat çeken projede 58 m² 1+1’den 233 m² 4+1 bahçe dublekse kadar 2+1, 3+1, 4+1 gibi farklı tiplerde alternatifler bulunuyor.

www.orakciyapi.com

0224 441 44 41

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!