24 Temmuz 2016 Pazar

Güzelyalı'nın gözdesi : Panorama Evleri

Şehrin gürültüsü ve karmaşasından şikayet edenler yeşil ve mavinin büyüsüne davetlisiniz.

21 Temmuz 2012 Cumartesi 18:47
Güzelyalı'nın gözdesi : Panorama Evleri
Arslanlar İnşaat, Güzelyalı’da yapımına başladığı Panorama Evleri ile şehrin gürültüsü ve karmaşasından şikayet edenleri yeşil ve mavinin büyüsüne davet ediyor.
 
Sahile yürüme mesafesindeki yakınlığı, yeşillikler içerisinde muhteşem manzarası ve tertemiz havasıyla Mudanya’da ömrünüze ömür katacak Panaroma Evleri’nde hayatın tadını çıkarın.
 
Arslanlar Grubu bünyesindeki Arslanlar İnşaat tarafından Mudanya Güzelyalı’da 7 bin metrekare alanda projelendirilen Panorama Evleri, doğayla iç içe, güvenli, huzurlu ve yemyeşil bir yaşam alanı vaat ediyor. Uygun fiyat ve kampanyalarla desteklenen ve yüzde 25 peşinatla, kalanı sıfır faiz ve 24 eşit taksitle ödeme imkanı sunulan projede, 1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneklerinde 126 daire bulunuyor. Çatı katlarının dubleks formatta planlandığı Panaroma Evleri’nde 1+1 daireler 90 bin, 2+1 daireler 120 bin ve 3+1 daireler de 150 bin liradan satışa sunuldu.
 
Mudanya Güzelyalı Siteler Mahallesi’nde ana yola 50 metre mesafede, kendi sosyal donatı alanlarıyla yüzde 70’i yeşil alanlara ayrılan Panaroma Evleri 4 bloktan oluşuyor. 24 ayda bitirilmesi hedeflenen projede 26 daire 1+1, 70 daire 2+1 ve 30 daire de 3+1 olarak planlandı.
 
1. KATLARIN YAPIMINA BAŞLANDI
 
Şehrin gürültüsünden ve karmaşasından kaçarak Mudanya’ya taşınanların sayısının her geçen gün arttığını belirten Arslanlar İnşaat ortaklarından Şevki Kızılay, deniz manzarası ve yeşilin hakim olduğu konumu ile Panorama Evleri’nin huzurlu ve mutlu bir yaşam arayanların ilk adresi olacağını söyledi.
 
Ulaşım rahatlığı ve şehir merkezine yakınlığı sayesinde Panorama Evleri’nin kent hayatından kopmadan yaşanabilecek ideal ortamlar sunduğunu ifade eden Kızılay, “Modern mimari özellikleriyle de göz dolduracak Panorama Evleri, en son teknoloji ve birinci sınıf kaliteli malzemelerle inşa ediliyor. İnşaatına başladığımız projede 1. katların yapımına geçmiş durumdayız. Projemiz sosyal donatı alanlarıyla da hayatı kolaylaştıracak tüm özelliklere sahip. Temiz havası, sanayiden uzak konumu ile Mudanya’nın değerine değer katacak. Günlük koşuşturmaların sonunda enerjinizi tekrar toplayabileceğiniz huzurlu ve güvenli bir ortamı size sunuyor” dedi.
 
Panorama Evleri’nin geleceğe yatırım yapmak isteyenler için de örnek bir proje olduğunu vurgulayan Kızılay, sakin ve dingin bir yaşama özlem duyanları Panorama Evleri’ne beklediklerini dile getirdi.
 
1500 KONUTLUK PROJELER DEVAM EDİYOR
 
Bugüne kadar 5 binden fazla konut, villa ve fabrika inşa eden Arslanlar Grup olarak, halen 1500 dairelik inşaatlarının devam ettiğini hatırlatan Şevki Kızılay, şunları kaydetti;
 
“Eskişehir’de Bozüyük’te ve Bodrum’da devam eden inşaatlarımız var. Grup olarak herkesi ev sahibi yapmak için uygun fiyatlı projeler yaparken, lüks konutlar da üretiyoruz. Şu anda inşaatı devam eden Arslanlar Plaza isimli yeni bir projemiz var. BAOB Yerleşkesi karşısında olan projede 4 kat seviyesinde inşaat devam ediyor. Ayrıca Mihraplı Plaza’yı tamamladık. Bir başka projemiz Endülüs Park. Yaklaşık 94 bin metrekare inşaat alanına sahip. Bursa’nın en lüks projesi olacak. İçerisinde alışveriş merkezleri ve rezidansların yer alacağı proje de hafriyat çalışmaları devam ediyor.” 

    Yorumlar

banner18
banner23
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • KONUT VE YAPI - SEKTÖRÜN BULUŞMA NOKTASI - MART 2016
  • KONUT VE YAPI - SEKTÖRÜN BULUŞMA NOKTASI - ŞUBAT 2016
ARŞİV

banner24