banner38

“Florya Evleri’ Bursa’nın yeni yaşam merkezi

Bursa’nın en gözde mevkiinde, kentin en prestijli projelerinden biri olarak inşa ediliyor.

KONUT PROJELERİ 30.06.2014, 15:32 30.06.2014, 15:32
“Florya Evleri’ Bursa’nın yeni yaşam merkezi

Güvenilir doğal ve güzel koşullarda hayatın keyfini çıkarma fırsatı sunan Florya Evleri; hayata değer  katmak için gerek mimarisi, gerekse sunduğu konforuyla, hayallerdeki yaşamı sunuyor. Sakinlerinin rahat bir nefes alması için Netiş Grup tarafından tasarlanan Florya Evleri, geniş kullanım alanına sahip konutları, sosyal yaşam alanları ve doğaya destek olmak amacıyla yeşille yapılandırılmış modern kent mimarisiyle Bursa’nın en gözde mevkiinde, kentin en prestijli projelerinden biri olarak inşa ediliyor.

Netiş Group olarak, vizyonlarının,  müşterilerine sadece daire satmak olmadığına dikkat çeken Proje sorumlusu Bülent Gemalmaz, “Şirket olarak, insan hayatına önem veren, kaliteli ve güvenli yaşam alanlarını inşa etmeyi kendimize vizyon olarak belirledik. İmzamızı attığımız her projede bu vizyon ile çalıştık” dedi.

HAYALLERİN GERÇEĞE DÖNÜŞTÜĞÜ BİR PROJE…

Bursa’ya kazandırılan yeni ve önemli bir proje olma niteliğini kazanan Florya Evleri’nin Proje  sorumlusu Bülent Gemalmaz, projelerinin yaşam ve yatırım amacıyla kullanılabileceğine dikkat çekerek, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte konutlar tasarladıklarını ifade etti. Florya Evleri Projesi hakkında bilgiler veren Bülent Gemalmaz, sözlerine şöyle devam etti; “ Florya Evleri, Netiş Grup’un Bursa’ya kazandırdığı yeni ve önemli bir merkez haline gelecektir. Hayallerin hedefe, hedeflerin gerçeğe dönüştüğü bir yer olarak tasarladığımız bu projede, 3+1 ve 5+1 dubleks seçenekleri yer almaktadır. Kendinizi rahat bir yaşam atmosferin içinde bulacağınız Florya Evleri, 5 blok içerisinde, 40 standart,10 dubleks olmak üzere toplam 50 konuttan oluşmaktadır. Güzel zaman geçirmek ve hayattan özlediğiniz tatları almak istiyorsanız doğru zamanda doğru yerdesiniz”.


Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
15°
açık