banner38

Evke Flex Office Yalova yoluna yeni bir yön çiziyor

EVKE'den Yalova Yoluna yeni vizyon.

KONUT PROJELERİ 25.08.2014, 12:45 25.08.2014, 12:45
Evke Flex Office Yalova yoluna yeni bir yön çiziyor

Güzergâhı üzerinde bulunan Hilton, İkea, Özdilek gibi markalarla Bursa’nın önemli hatları arasında yer alan Yalova yolu, Evke Yapı İnşaat’ın yeni projesi Evke Flex Office ile yeni bir yön kazanıyor.

Orman bölge müdürlüğünün karşı çaprazında bulunan 5 bin 685 m² alan üzerinde yükselecek projenin zemin iyileştirme çalışmaları Eylül ayı içinde başlayacak. Proje Yalova yolundan algılanacak güneş ışınlarının kırılmaları hesaplanarak farklı bir cepheye sahip olacak. Ruhsatlandırma çalışmaları tamamlanan projenin iki yıl içinde teslim edilmesi planlanıyor. Yalova yolu üzerinde bir farkındalık yaratma, eski binaların dönüşümü ve farklı ihtiyaçlar için farklı metrekareler oluşturmayı hedefleyen proje kullanıcılarına özel metrekare seçenekleri sunabilecek alternatiflere sahip. Evke yapı, yeni projesi Flex Office için özellikle güvenli yeşil bina sertifikası konusunda hassasiyet gösteriyor. Toplam 16 kat olarak tasarlanan projede 10 kat ofis olarak diğer katlar yapı bütünü içinde bodrum, otopark ve dükkân olarak planlandı. Eski oto-koop çıkış yolunda konumlanan projede yola cepheli standartlara uygun büyük metrekarelerde 7 adet dükkân bulunuyor. Dükkânlar altı aracın yan yana rahatlıkla sığabileceği bir genişliğe sahip. Projede dükkân üstü çatı alanında oluşturulacak yeşil alanda kafe ve restoran tarzı işletmeler yer alacak.

İş hayatına kimlik kazandıracak bir konfor sunan Flex Office projesinde toplamda 94 bağımsız alan bulunuyor. Projenin tamamı ısı yalıtımlı mavi cam ile kaplanacak. Yuvarlak kolonlar üzerine kurulacak yapıda ofisler dış cephe ve ortak alanlar tamamlanmış iç tasarımı alıcısına bırakılmış şekilde teslim ediliyor. Ofislerin daha fazla ışık almalarını sağlamak adına dış cephede girinti ve çıkıntılı bir yapı tasarlandı. Flex Office projesinde 75 ofis, 13 dükkân, kapalı otopark, bodrum depo katları bulunuyor. Proje yatırımcıya stratejik bir konumda karlı bir yatırım imkânı sağlıyor. Birçok ayrıcalığa sahip projede vip ve akıllı yeşil ofisler bulunuyor. Evke Yapı kalitesiyle Flex Office, Yalova yolu üzerinde özel ayrıcalıklar arz ediyor. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
11°
açık