25 Temmuz 2016 Pazartesi

Bostancı Falez Evleri

Dağ ve deniz arasında eşsiz yaşam başlıyor

26 Ağustos 2013 Pazartesi 09:37
Bostancı Falez Evleri

Bugüne kadar 7 bin konut inşa eden Ali Bostancı İnşaat, Mudanya’da dağ ve deniz arasındaki eşsiz bir vadide konumlanan Bostancı Falez Evleri projesinin satışına başladı. 10 bin 160 metrekare arsa alanına sahip, 157 daire ve 1000 metrekare AVM’den oluşan projenin 1. Etabının Eylül 2016 tarihinde teslim edilmesi planlanıyor. 10 blok olarak planlanan, dubleks dairelerin de olduğu ve 1+1’den 5+1’e kadar daire seçenekleri bulunan projede 6 bin metrekare peyzaj alanı kullanıldı. Tüm dairelerden ve havuzdan deniz gören, 157 dairenin her birinin farklı kat planlarına sahip olduğu projeyi, “kişiye özel ve özel hayata saygılı proje” olarak adlandırdıklarını söyleyen Ali Bostancı İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bostancı, bu özel proje ile site sakinlerine huzurlu ve konforlu bir yaşam sunarak, tatil tadında bir ömür geçirmelerini hedeflediklerini belirtti.

İSTANBULLULARIN DA GÖZDESİ

Bostancı, “Bu nedenle de sosyal donatı alanlarına ve hizmetlere geniş yer verdik. Açık ve kapalı olarak kullanılabilen fonksiyonel yüzme havuzu, dinlenme ve güneşlenme terasları, WC, duş, soyunma odaları, havuz yanında vitamin bar, çocuk parkı, çocuk kulübü, kapalı otopark, sinema ve fitness salonu, falez çevresinde yürüyüş yolları, site içi ulaşım hizmeti olacak” dedi. Bursalıların yanı sıra, yeni tatil ve yaşam alanı olarak İstanbulluların da gözde mekânı olan Mudanya’nın her geçen gün öneminin arttığına dikkat çeken Ali Bostancı, “konum itibarı ile İstanbul’a artık çok yakın olan Mudanya’yı seçtik. Bu nedenle Bostancı Falez Evleri projesini, tüm ayrıntıları düşünerek yaşam standardı yüksek, huzur ve konfor arayanların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırladık. Hayatın her alanında yüksekte olmayı seçenleri en kısa zamanda Bostancı Falez Evleri’ne bekliyoruz”  ifadelerini kullandı.

AYRICALIKLI BİR PROJE

“Güvenli bir yaşam herkesin hakkıdır” felsefesiyle hareket eden Ali Bostancı İnşaat, diğer tüm projelerinde olduğu gibi Bostancı Falez Evleri projesini de yeni deprem yönetmeliğine uygun hazırladı. Temelde uygulayacağı fore kazıklı radyajeneral sistem ve yükü hafifletilmiş yapı malzemeleri ile güvenlik daha da arttırıldı. Site iç güvenliği için ise İnterkom sisteminin kurulması planlandı. Tüm dairelerde güvenlik irtibatlı İnterkom sistemi, tehlike anında otomatik gaz, su ve elektrik kesilmesi, lux iç oda kapıları, ahşap kaplama panel çelik kapı, dekoratif laminant parke, yerden ısıtmalı kablosuz termostatlı kombi ve kapalı devre kameralı güvenlik sistemi bulunmakta.

    Yorumlar

banner18
banner23
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • KONUT VE YAPI - SEKTÖRÜN BULUŞMA NOKTASI - MART 2016
  • KONUT VE YAPI - SEKTÖRÜN BULUŞMA NOKTASI - ŞUBAT 2016
ARŞİV

banner24