banner38

BAKYAPI Yeniden Bursa arenasında

Prestij Modern, Bursa'nın yeni gelişim bölgesi Yunusesli'nde yükseliyor.

KONUT PROJELERİ 24.01.2014, 11:23 24.01.2014, 11:23
BAKYAPI Yeniden Bursa arenasında
BAKYAPI Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü Sibel Ayhan, yeni projeleri ‘Prestij Modern’in kendilerini ve müşterilerini heyecanlandırdığını belirtti.

Sürekli değişen tasarım trendlerini yakından takip eden ve yeni bakış açılarıyla mimari tasarım anlayışını geliştiren BAKYAPI, yaşamınızda keyif aldığınız her detayı Prestij Modern'de günümüz ile uyumlu bir şekilde bir araya getiriyor. 53 bin metrekare alan üstüne kurulacak proje, 918 daireden oluşuyor. Sosyal tesisi ve ticari merkezleri içinde barındıran yapısıyla “Prestij Modern” Bakyapı’nın Bursa’ya sunduğu yeni ve modern yaşam alanı.

Prestij Modern, Bursa'nın her geçen gün artan değeri ve Büyükşehir Belediyesinin yürütmekte olduğu çevre düzenlemesi projeleriyle, yol yapım çalışmalarıyla Yunuseli’nde, cazibe merkezi haline gelecek bir bölgede yükseliyor.“Prestij Modern”  yaklaşık 20 bin metrekare, yeşil ve sosyal alanının yanında şehir merkezine ve birçok sosyal merkeze yakınlığı ile de dikkat çekiyor.

Sibel Ayhan, “Projemiz hem bölgeye hem de şehrimize katma değer sağlayacak bir proje. 13 bloktan oluşan projemiz, 10 ve 12 katlı olarak tasarlandı. Daire konseptlerinde Amerikan(açık) mutfaklı, kapalı mutfaklı ve dubleks olmak üzere üç ayrı daire modeli bulunmakta. Mutfakta ankastre fırın, ocak, davlumbaz ve bulaşık makinesi bulunuyor. Salonda bağımsız klima, daire içinde dekoratif kâğıtlar, aydınlatmalar, görüntülü intercom sistemi daire içerisindeki mevcut detaylardan sadece birkaçı. Projemizde Kapalı Bay ve Bayan Yüzme havuzları, fitness, sauna, buhar odaları sosyal tesis alanı içerisinde yer alıyor. Ayrıca site içinde özel peyzaj uygulamaları, süs havuzları, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları ve kameriyeler bulunmakta. Ortalama 24 ayda teslim edeceğimiz projemizde fiyat Aralığımız, 159 bin ile 259 bin seviyelerinde. Bu tarz konsept bir projenin, Bakyapı farkıyla ancak bu fiyata olabilir” dedi.

İnşaat sektöründe yeni yönelimlerin altını çizen Sibel Ayhan şöyle konuştu:

“İnsanlar artık bağımsız binalarda yaşamak yerine toplu yaşam alanlarına geçmek istiyorlar. Güvenilir ve sosyal olabilecekleri konutları tercih ediyorlar. Bu durum, konsept projelerin değer kazanmasını sağlıyor. Temel aşamasında kredi imkânı sunduğumuz projemizde birçok bankayla anlaşmamız mevcut ve şuanda müşterilerimiz, kredilerini kullanıp daha proje bitmeden tapularını alabiliyorlar”

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
19°
açık