banner41

banner38

banner39

Altyapıdan üst yapıya sağlam adım: Aruklar İnşaat

Aruklar İnşaat, üst yapı çalışmalarına da inşa ettiği konut projeleriyle hızlı bir giriş yaptı.

KONUT PROJELERİ 19.03.2014, 14:58 19.03.2014, 14:58
Altyapıdan üst yapıya sağlam adım: Aruklar İnşaat

İnşaat sektöründe altyapı ve doğalgaz alanlarında Bursa’nın öncü firması olan Aruklar İnşaat, üst yapı çalışmalarına da inşa ettiği konut projeleriyle hızlı bir giriş yaptı.

Enerji ve çevreyi gelişmenin bir parçası görerek, sektöründe kıyas kabul edilen tüm değerleri üretme yolunda olan Aruklar inşaat 1998 yılında Kerem Aruk tarafından kuruldu. Aktif olarak 2004 yılında faaliyete geçen Aruklar İnşaat yağmur suyu, kanalizasyon, içme suyu ve isale hatlarının yapımı başta  olmak üzere doğalgaz çelik ve polietilen hatları yapımı, endüstriyel ve evsel arıtma tesislerinin projelendirilmesi, kontrolü ve yapımı, asfalt uygulama işlerinin yanı sıra, konut inşaatı alanlarında da çalışmalarını sürdürmeye başladı.

Bursagaz, Gazdaş, Kentgaz, İzgaz’ın müteahhitliğini yapan Aruklar İnşaat, ilk konut projesi olan Gölpark evlerinin temelini 2011 yılında Akçalar ’da attı. Toplamda 7 bin 600 m2’lik bir alan üzerinde kurulu olan Gölpark Evleri, 5 bloktan ve 85 daireden oluşuyor.  Tamamı 3+1 olarak planlanan projede brüt 140 m2 ve 116 m2 net kullanım alanları bulunuyor. Açık otoparkı, oturma alanları, alışveriş merkezi ve iş alanları ile alıcısına konforlu bir yaşam sunan Gölpark Evleri, sağlık ocağı, okul ve sanayiye yakın olması sebebiyle cazibe noktası olarak görülüyor. Daire fiyatları 100 ile 130 bin lira arasında değişen Gölpark Evleri'nde yaşam başladı.

İnşaat sektöründe güvenliği temel alarak düşük maliyetlerle kurumlara ve firmalara özel çözümler sunmayı hedefleyen Aruklar İnşaat, Üçevler’de de inşaatına devam ettiği Alyans Evleri ile bölgeye değer katıyor. 3+1 ve dubleks daire seçeneklerinin bulunduğu Alyans Evleri'nde, müşteri odaklı geniş alanlar sunuluyor. Aynı zamanda Üçevler’de 4 bin 300 m2lik alana 7 tane villa yapmak için çalışmalara başlayan Aruklar İnşaat, sektörde hızlı adımlarla ilerliyor.

İnşaat sektöründe her zaman sağlamcılığı esas aldığını belirten Aruklar İnşaat sahibi Burhan Aruk, “Yaptığımız bir projeyi tamamladıktan sonra konut sahipleriyle iletişimimizi koparmıyoruz. Herhangi bir şikâyette telefonumuz açık, bize her şekilde ulaşabiliyorlar. Onları yönlendiriyor, bilgilendiriyor, ne yapacaklarına dair yol gösteriyoruz. Asla sattık kurtulduk mantığıyla hareket etmiyoruz. O da bize reklam olarak geri dönecektir diye düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

Sektöründe güven ve kaliteyi ön planda tutarak yoluna emin adımlarla devam eden ve Bursa’da inşa ettiği projelerle temelden tepeye sağlamcı adımlar atan Aruklar İnşaat, güven ve kalitenin adı olarak bilinmeyi hedefliyor.


Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
parçalı bulutlu