banner38

3 Ayda %45 Tamam

Doburca Begonvil Park Evleri'nde inşaatın yüzde 45'i tamamlandı

KONUT PROJELERİ 25.12.2013, 17:02 25.12.2013, 17:02
3 Ayda %45 Tamam

Doburca Begonvil Park Evleri ile Bursa’da ilk projesine imza atmak için harekete geçen Grup Çakır Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakır, 17 yıllık inşaat tecrübesiyle fark oluşturmaya başladı.

Doburca şantiye sahasında inşaat başlama tarihinden sonra 3 aylık kısa bir süre sonunda %45 oranında inşaat tamamlaması yaparak ilk projelerinde önemli bir ilerleme kaydeden Hasan Çakır, “hava şartları olumlu devam etseydi ve bazı teknik sorunlar yaşanmamış olsaydı bu oran %70 seviyelerinde olacaktı” dedi.

Çakır, “Bursa’da Begonvil Park Evleri ile doğaya ve yaşama katkı koyan bir projeye imza atmanın heyecanını tüm ekibimizle birlikte yaşıyoruz. Firmamıza ve konutlarımıza Bursa’nın talebi beklentilerimizin çok üzerinde oldu. 3 ay gibi kısa bir sürede, olumsuz hava koşulları ve elimizde olmayan teknik sorunlara rağmen, inşaatımızın %45 oranlık alanını tamamlamış olduk. Konut satışları beklentilerimizi aştı. Proje duvarlarının yükselmesiyle birlikte satışlar beklentilerimizi aşarak, %60 seviyelerine ulaştı” diyerek başarılı projelerinin rakamsal bir rekora gittiğini ifade etti.

Fransız Kültürü Bursa’da…

Uzun yıllar Fransa’da önemli projelerde yer alarak kendini kanıtlayan Hasan Çakır, temiz havası ve şehir merkezine yakınlığıyla kentin en elit bölgelerinden biri olan Doburca’da projelendirdiği Begonvil Park Evleri projesinde ciddi sonuçlar elde etmeye başladı.

Grup Çakır Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakır, Bursa’nın çok özel bir kent olduğunun farkına vararak yatırım kararı aldıklarını ifade ederek, “Doburca Country Begonvil Park Evleri, 44 daire ve 4 dükkân şeklinde hazırlanmış bir proje olarak hazırlandı” dedi.

Begonvil Park Evleri projesinin Bursa bölgesinin beklentilere fazlasıyla cevap verebilecek bir lüks ile inşa edildiğinin altını çizen Çakır, “İnşaatımıza başladığımız andan itibaren hava şartları engel olmadığı takdirde 12 ay içerisinde konutlarımızı tamamlayarak müşterilerimize teslim edeceğiz dedik. Ve bugün proje hızla ilerliyor. Hedefimiz Bursa’da daha farklı projelere de imza atmak” diyerek projenin durumu hakkında bilgi verdi.

Kasım ayında zam yok…

Konut fiyatlarının Kasım ayı başı ile birlikte zamlanmaya başladığını ifade eden Grup Çakır Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakır, “Piyasada yaşanan yoğun fiyat artışına rağmen biz fiyatlarımıza Kasım ayı sonuna kadar zam yapmayı düşünmüyoruz. Ancak Aralık ayının girmesiyle birlikte zam baskısına daha fazla dayanamayabiliriz. Müşterilerimizi %40 oranında satışı tamamlanan konutlarımıza Kasım ayında ki fiyatlarla bekliyoruz” diyerek piyasanın gelen zamdan etkilendiğini belirtti.  

Ev değil yaşam alanı…

Doburca Begonvil Park Evleri yapı özellikleri nedeniyle ev konseptinin önüne geçmiş durumda. Grup Çakır olarak hedeflerinin en iyiyi sunmak olduğunu ifade eden Hasan Çakır Begonvil Evleri ile Bursa’ya adeta yeni bir yaşam alanı kattıklarını ifade etti. 

Çakır, “Bölgenin en önemli farkı, eşsiz havası diyebiliriz. Doburca bölgesi konumu itibariyle yaşam sunan bir doğal güzelliğe sahip. Bu nedenle projemizi 5 dönüm arazi üzerine inşa ederek ev konseptinde bir yaşam alanı meydana getiriyoruz. Projemizde doğayı müşterilerimizin kullanımına açıyoruz. Proje çevresindeki sosyal donatıların artması ile de Bursa ile bütünleşik bir marka alan üretmiş olacağız. Bursa Stadına yürüyüş mesafesinde olmamızın yanı sıra, kent merkezine ve de doğaya 10 dakikalık bir mesafedeyiz. Projemiz içerisinde kapalı havuz, kütüphane, fitness salonu, otopark, market zinciri mevcut. Proje dahilinde 8 dubleks dairemiz var. Geniş teras sistemli projemizde, 2 adet 2+1 daire bulunurken diğer dairelerimiz, 3+1 olarak projelendirildi. Kısacası; Bursa’ya lüksü ve kaliteyi doğa ile birlikte sunacağız” diyerek proje hakkında merak edilenleri aktardı. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
12°
parçalı bulutlu