banner38

Yapılarda sihirli el : Arel İnşaat

Arel İnşaat, hassas iş anlayışı ile öne çıkıyor.

İNŞAAT 11.07.2014, 09:27 11.07.2014, 09:27
 Yapılarda sihirli el : Arel İnşaat

Haber: N. Nuri Yavuz

“Yapılarda sihirli bir el” sloganıyla yola çıkan Arel inşaat, şantiyelerinde gösterdiği iş güvenliği hassasiyetiyle dikkat çekiyor.

Bursa inşaat sektöründe tamamladığı projelerle adından oldukça söz ettiren Arel İnşaat, kaba hali tamamlanmış yapıların bütün ince işçiliğinin tek bir elden yapılmasını amaçlayan; ülke çapında kurumsal bir kimliğe ulaşmayı hedefleyen bir yönetim anlayışıyla hareket ediyor. Arel inşaat, Ekolojik Sıva Seraoxicoat markasının uygulayıcı bayisi olmakla birlikte; Kılıçoğlu, İzocephe, Basf, Dyo, Lafarge Dalsan ve Henkel markalarıyla da çözüm ortaklığı yürütüyor.

Bursa inşaat sektöründe alçı, sıva ve çatı uygulamaları için kurumsal kimliğe ve kaliteye sahip bir yapıyla hareket ettiklerini belirten Arel İnşaat Şirket Müdürü Cem Doğan, “Türkiye ve Bursa’da taahhüt işlerinde kurumsallık yeni yeni konuşuluyor. Biz, inşaat firmalarına uygulama için birden fazla firma ile temas kurmak yerine bütün ince işçiliğin tek el tarafından yapılabilmesi imkânını sunuyoruz. Bu hem sürecin daha hızlı tamamlanmasını hem de sorumluluk alanının daralmasını sağlıyor. Müşterilerimizin kalite arayışını karşılamak da bizim için son derece önemli konular arasında yer alıyor ki bu noktada çok önemli firmalarla çözüm ortağı olarak çalışıyoruz.  Aynı zamanda işine hassasiyet gösteren ve ehil ustaları bünyemizde bulunduruyoruz. Şuan 114 kişilik bir kadroyla dönemsel iş bazlı olarak proje yürütüyoruz” şeklinde konuştu.

İş güvenliği konusunda da hassas davrandıklarını belirten Cem Doğan, “Bizim iş alanımız büyük oranda risk barındırıyor. Bu riskleri asgariye indirmek için gerekli çalışmaları yapıyoruz ve güvenlikli malzemeleri kullanmayı tercih ediyoruz. İş güvenliği konusunda çalıştığımız partner bir firma var. İşçilerimize iş güvenliği konusunda eğitimler bu firma tarafından veriliyor. İş yeri doktorumuz da işçilerimizin sağlık muayeneleri yapıyor. Bu noktada işçilerin daha dikkatli davranmasına ihtiyacımız var” ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
11°
parçalı az bulutlu