banner41

banner38

banner39

banner54

Sektörünün çözüm ortağı 'Karadeniz İskele'

Karadeniz İskele Kalıp; kalite, hız ve ekonomik çözümleri ile sektörün ışığı oluyor.

İNŞAAT 30.06.2014, 15:35 30.06.2014, 15:35
Sektörünün çözüm ortağı 'Karadeniz İskele'

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak Bursa ve Türkiye genelinde iskele kalıpsistemleri ve inşaat makinaları alanında çözüm ortağı olan Karadeniz İskele Kalıp, 8 bin m² alan üzerine kurulan yeni tesisiyle hizmet kalitesini arttırarak ülke ekonomisine katkı sağlıyor. Teknolojinin gelişmesi ile değişen dünyaya ayak uydurarak kendini yenileyen, son teknolojinin gerekliliklerine uyarak ihtiyaçlara yönelik üretimler yapan Karadeniz İskele, yeni ürettiği iş makinaları ile yapı sektörünün ihtiyaçlarına modern çözümler sunuyor. Sektöre hizmet etme anlayışıyla yola çıktıklarını belirten ve kendilerini yenilemek için her türlü çalışmayı yaptıklarının altını çizen Karadeniz İskele Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kalaycı, “Yeni tesisimiz ile üretim kapasitemizi arttırarak sunduğumuz hizmetin, ürettiğimiz ürünlerin daha cok kitleye daha çok yapıda kullanılması için gerekli bütün çalışmaları yapıyor ve teknolojiyi

yakından takip ederek ürünlerimizi şekillendiriyoruz. Bursa’da bir ilki gerçekleştirerek dış cephe personel ve yük asansör sistemlerini ithalatını yaparak kısa sürede 10 adet makinayı bünyemize kattık, bununla da yetinmeyip 2 adet kule vinç ve 12 adet hareketli cephe platform sistemlerini de bünyemize katarak teknolojiyi müşterilerimize sunduk” dedi.

ÜRÜN YELPAZEMİZ ÇOK GENİŞ

Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda birçok ürünü bünyelerinde barındırdıklarına değinen Kalaycı, “Ürün çeşitliliğimiz temeli hizmet sevgimize dayanıyor, inşaatların temelinden teslim aşamasına kadar her  alanda yapı dostu olmak ve bu hizmeti tüm Türkiye’ye sunmak herşeyden önce bizim için görevdir. Bu sorumluluk altında her geçen gün daha ileri ve daha iyisi için AR-GE çalışmalarımız devam etmektedir. 2014 yılın ilk yatırımlarından biri de İstanbul’da kurmuş olduğumuz yeni şirketimiz Bay İskele Kalıp ve Hareketli Cephe Platformları ile sektörde daha da iddalıyız” diye konuştu.


banner53
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
17°
parçalı bulutlu