banner41

banner38

banner39

Ofis anlayışınız değişecek

Ofis Gökçadır, modern ofis anlayışına yeniden yorumluyor

İNŞAAT 02.10.2014, 17:34 02.10.2014, 17:34
Ofis anlayışınız değişecek

Haber: N. Nuri Yavuz

Nilüfer bir yandan karma projeler, bir yandan lüks konut projeleri ile modern kent imajını geliştirirken diğer yandan ticari merkez olma yolunda da ciddi yatırımlara ev sahipliği yapıyor, bunlardan biri de Ofis Gökçadır.

Bursa’daki iş merkezi ve ofis algısının bütün kalıplarını yıkacak niteliklere sahip Ofis Gökçadır, Bursa’da modern ofis algısını yeniden yaratıyor. Güvenlik, kalite ve konforu gözeten bir anlayışla Gökçadır İnşaat tarafından inşa edilen proje farklı ölçülerdeki ofisleri, dükkânları ve kentin merkezinde organize sanayinin hemen yanı başındaki konumuyla da dikkat çekiyor.

Ofis Gökçadır, sekreterlik hizmeti, arşiv hizmeti, giriş katta ortak ofis hizmeti, 24 saat güvenlik, araç kiralama, VIP araç ile havaalanı-feribot vb. misafir transferi, ofis temizliği, tamirci, kargo, ambulans, taksi vs. çağırma ve ofislere servis elemanı gibi profesyonel iş hayatının bütün ihtiyaçlarını karşılayacak bir yönetim anlayışı ile yönetilecek. Bahçeli, çatı katı dubleks, tek katlı standart gibi farklı ofis seçenekleri sunan projede toplam 38 ofis bulunacak ayrıca projede iki katlı otopark ve altı adet dükkan yer alacak.

Geleneksel iş hanı mantığından uzak güvenliği ve profesyonelliği ön planda tutan bir anlayıştan hareketle ortaya çıkan Ofis Gökçadır, girişinde lobi alanı ve resepsiyon ile karşılama, kartlı geçiş sistemi, yangın algılama ve söndürme sistemi, kamera kontrollü bina güvenlik sistemi gibi özelliklerin bütününde profesyonel bina yönetimi tarafından idare edilecek.

Ofis Gökçadır’daki bütün ofislerde mutfak, WC, sıcak su, balkon, merkezi TV-uydu yayını,  yangın alarmı ve güvenlik panik alarmı, UPS beslemeli elektrik tesisatı ile resepsiyon ve güvenlik arasında görüntülü iletişim olanakları yer alacak.

Bütün ofislerin profesyonel kullanımına açık olan toplantı salonu bulunan projede ayrıca tüm katlarda servis asansörü, çöp toplama bacaları, otoparkla angaje hızlı asansörler, ısıtma ve soğutma için müstakil iklimlendirme sistemi ve jenaretör gibi ofis hayatını kolaylaştıracak niteliklerde olacak. Deprem güvenliğinin ön planda tutulduğu projede Jet Graut zemin iyileştirmesi yapıldı. Projede Asmolen tavan sistemi kullanıldı. Projede su deposu ve hidroforda bulunuyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
parçalı bulutlu