banner38

Lega Yapı kalitesi dikkat çekiyor

Lega Yapı ısı-ses-su yalıtımı Kalite algısıyla dikkat çekiyor

İNŞAAT 28.08.2014, 10:08 28.08.2014, 10:08
Lega Yapı kalitesi dikkat çekiyor

Bursa'da 1999 yılından beri inşaat sektörü içinde kazandığı tecrübeleri 2011 yılında kurduğu Lega Yapı ile sektöre sunan Kerim Bingölballı, Lega Yapı’nın kurumsal açısından önemli niteliklere sahip olduğunu söyledi.

Bursa'da ısı, ses, su ve yangın yalıtımı yanında boya ve dekorasyon çalışmaları da gerçekleştiren Lega Yapı, Bursa’nın önde gelen inşaat firmalarının projelerinde yer alıyor. Çevre duyarlılığı ve iş güvenliği konusunda gösterdiği hassasiyetle dikkat çeken Lega Yapı, öncelikle Bursa ve çevre illerde arından Türkiye' de kazandığı güven ve müşteri sadakati sayesinde öncü firma olma vizyonu ile çalışıyor.

Bursa inşaat sektöründeki kurumsal ve güvenilir firma ihtiyacının karşılanması adına 12 yıllı bir tecrübe ile yola çıktıklarını belirten Lega yapı kurucu ve yöneticisi Kerim Bingölballı, “Müşterisinde güven algısını oluşturacak ve bunu uygulamalarıyla pekiştirecek, dürüst ve kaliteli hizmet prensibi ile ısı yalıtımı bilincinin arttırılması, enerji kaynakları ve çevrenin korunmasına katkıda bulunma misyonu ile çalışıyoruz. Kaliteli bir ürün yelpazesine sahibiz. Önemli çözüm ortaklarımız ve işinde deneyimli bir ekibimiz bulunuyor. Projelerimizde uygulama anında da uygulama sonrasında da müşterilerimize sunduğumuz hizmetle memnuniyeti sürekli kılmayı hedefliyoruz. Akılcı, faydacı, çözüm odaklı yaklaşımıyla müşterilerimize güvenli yaşam alanları sunmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Planlama koordinasyonu noktasında ciddi çalışmalar yaptıklarını vurgulayan Kerim Bingölballı, “2017 yılına kadar binaların yalıtımlı hale gelmesini gerektiren yönetmelikle birlikte piyasada önemli bir hareketlilik yaşanıyor fakat bu yönde çalışma yapan firmaların özellikle kurumsallık ve kalite konusunda yeterli duyarlılığı göstermemesi sağlıklı sonuçlar edinilmesini geciktiriyor. Bu açıdan ben, inşaat sektörünün maliyet odaklı değil, kalite algısı yüksek kurumsal firmalarla birlikte hareket etmesi gerektiğini düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
15°
parçalı az bulutlu