27 Temmuz 2016 Çarşamba

Elitlerin gözdesi Office 4200

İş dünyasının ufkunu genişletecek proje…

22 Haziran 2013 Cumartesi 09:54
Elitlerin gözdesi Office 4200
GBC İnşaat A.Ş.’ın Balat’ta inşa ettiği Office 4200, ‘A Plus’ yeni ofis konsepti ile iş dünyasında ayrıcalık oluşturmak isteyen elitlerin yeni adresi haline geldi.

Mudanya yoluna cephe konumu ve mimari özellikleriyle Bursa’nın en elit iş merkezilerinden birini ortaya çıkaran GB Grup bünyesindeki GBC İnşaat, Office 4200 ile şehir trafiğinden uzak, farklı konsepti ve rezidans hizmetleriyle iş dünyasının ufkunu genişletecek. GBC İnşaat A.Ş. Yön. Kur. Üyesi Ersen Dinç, Office 4200 projesini hayata geçirirken birçok detayın düşünüldüğünü söyledi. Mudanya yolunun hızlı deniz ulaşımı sayesinde İstanbullu ve Bursalı iş adamlarını buluşturabilecek bir nokta haline geldiğini anlatan Ersen Dinç, Office 4200’ün özellikle bu amaca yönelik hayata geçirilen bir proje olduğunu vurguladı.

İHTİYACA GÖRE OFİS SEÇENEKLERİ

Mimari olarak farklı bir iş merkezi konsepti uyguladıklarının altını çizen GBC İnşaat A.Ş. Yön. Kur. Üyesi Ersen Dinç, “Office 4200 projesini adı gibi
4 bin 200 metrekarelik bir alan üzerine inşa ettik. 39 ofis 8 tane de dükkân var. Mudanya’ya cephe konumda… İş dünyasının ihtiyaçlarına göre 100 metrekareden 600 metrekareye kadar ofis, 160 metrekareden 215 metrekareye kadar da dükkân alanı sunuyoruz. Office 4200, İstanbul’a feribotla 2 saatlik mesafede olması, otoyola yakınlığı itibariyle şehirlerarası ulaşımın kolay olması, hafif raylı sistem hattında bulunması ile şehir içi ulaşımın rahat olmasının yanı sıra Bursa Organize Sanayi Bölgesi’ne yakın olması ile avantajlı bir konuma sahip” ifadelerini kullandı.

PROJELERİMİZ DEVAM EDECEK

GBC İnşaat’ın, Bursa’ya katma değer sağlayacak projeler üretmeye devam edeceğine de işaret eden GBC İnşaat A.Ş. Yön. Kur. Üyesi Ersen Dinç, Bursa’nın en eski prefabrik üreticisi PB Prefabrik ile Türkiye genelinde hayvan çiftlikleri, depolar ve fabrikalar ürettiklerini söyledi. Dinç, konut ve iş merkezi alanında önümüzdeki dönemde yeni projeleri hayata geçirmeyi planladıklarını da sözlerine ekledi.

    Yorumlar

banner18
banner23
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • KONUT VE YAPI Mayıs Haziran sayısı
  • KONUT VE YAPI - SEKTÖRÜN BULUŞMA NOKTASI - MART 2016
ARŞİV

banner24