banner31

banner24

19 Aralık 2018 Çarşamba

Rich World standı büyük ilgi gördü

Bursa’nın yerli ve milli gayrimenkul firması Rich World Gayrimenkul A.Ş., Rising City Gayrimenkul Fuarı ve 15. İnşaat Fuarı’nda büyük ilgi gördü.

24 Nisan 2017 Pazartesi 11:09
Rich World standı büyük ilgi gördü

33 ülkeden 300 yatırımcı firmanın katıldığı Fuar’da yerli ve yabancı konukların ilgi odağı olan Rich World Gayrimenkul A.Ş., 5 farklı markanın projelerini de standında tanıttı.

Katılımcıların ilgisinden oldukça memnun olduklarını dile getiren Rich World Gayrimenkul A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz İloğlu, “Geçtiğimiz yıla göre katılımın oldukça yüksek yaşandığı bir Fuar gerçekleştirdik. Bu minvalde yerli ve yabancı yatırımcıların standımıza yoğun ilgisi oldu. Firma olarak sektörümüzle ilgili ulusal ve uluslararası olan her fuarda gerek ziyaretçi, gerekse katılımcı olarak yer almaya özen gösteriyoruz.  Bursa İnşaat Fuarı ve Rising City Gayrimenkul Fuarı, sektörümüzün her anlamda gelişmesine katkı sağlıyor” dedi.

5 FARKLI FİRMA RİCH WORLD STANDINDA

Bu yıl fuarda 5 farklı markanın projelerini sergilediklerini de kaydeden Cengiz İloğlu, “Geçtiğimiz yıl standımızda bilindiği üzere Türkiye’nin en önemli markalarından biri olan DAP Yapı’yı ağırlamıştık ve oldukça değerli geri dönüşler aldık. Bu yıl farklı bir konsept hazırladık. Bursamızın çok değerli 5 firmasının projelerini standımızda sergiliyoruz. İlk iki gün hem bizim, hem de firmalarımızın açısından oldukça verimli geçti. Bu anlamda Fuar’ın gerçekleşmesi için emek sarf eden herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. 


    Yorumlar

YAZARLAR Tümü
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • KONUT VE YAPI - SEKTÖRÜN BULUŞMA NOKTASI - EYLÜL-ARALIK 2016
  • KONUT VE YAPI - SEKTÖRÜN BULUŞMA NOKTASI - TEMMUZ - AĞUSTOS 2016
ARŞİV