banner31

banner24

15 Ekim 2019 Salı

Yatırımlar gayrimenkule dönüyor

Karaalp:25. yılımıza ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz

ALPİŞ Group'tan Görkemli İftar Programı

29 Mayıs 2018 Salı 13:59
Karaalp:25. yılımıza ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz
Lüks konut ve iş merkezi projeleriyle Bursa inşaat sektörünün öncü firmalarından olan ve büyük projeleri artarda gerçekleştiren AlpişGroup, paydaşları ve tedarikçileri ile çalışanlarını iftar programında buluşturdu.

AlpişGroup bünyesinde yer alan Tavacı Recep Usta’nın Tuana Balo Salonu’nda gerçekleşen ve Karaalp Ailesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen iftar programında konuşan AlpişGroup Yönetim Kurulu Başkanı Sertaç Karaalp, “25. yılımıza ulaşmış olmaktan mutluyuz” dedi.

Sektörlerinde öncü olmayı sürdürdüklerini sözlerine ekleyen AlpişGroup Yönetim Kurulu Başkanı Sertaç Karaalp, “Alpiş inşaatın sahipleri ben ve kardeşlerim olsak da firmamız çalışmaları ve sektördeki yeriyle artık Bursa’ya mâlolmuştur. Firmamızın başarısı paydaşlarımızdan tedarikçilerimize ve çalışanlarımıza kadar birlikte elde edilmiş bir başarıdır, herkesin payı vardır. 25 yılımıza ulaşmış olmaktan mutluyuz. Sektörümüzde öncü olmayı sürdürürken, planladığımız gibi projelerimizi teker teker gerçekleştiriyoruz ve gerek Bursalıların gerekse yurtdışı müşterilerimizin satışa sunduğumuz projelere ilgisinden çok memnunuz” şeklinde konuştu.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • KONUT VE YAPI - SEKTÖRÜN BULUŞMA NOKTASI - EYLÜL-ARALIK 2016
  • KONUT VE YAPI - SEKTÖRÜN BULUŞMA NOKTASI - TEMMUZ - AĞUSTOS 2016
ARŞİV