banner31

banner24

18 Eylül 2019 Çarşamba

Yatırımlar gayrimenkule dönüyor

Firmaların yükünü azaltan yazılım piyasada

Birçok özelliği ile fark yaratan CRM yazılımını piyasaya sürdü.

23 Eylül 2017 Cumartesi 08:56
Firmaların yükünü azaltan yazılım piyasada

Ctrl+ F5 yazılım firması, inşaat firmalarının ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği ve firmalarının projelerini, dairelerini, araçlarını, gayrimenkullerini, müşterilerini, satışcılarını ve taksitlendirmelerini kontrol edip ölçümleyebilmeye olanak tanıyan CRM yazılımını piyasaya sürdü.

Yazılımın, firmaların ihtiyaçları doğrultusunda revize edilebilen bir özelliğe sahip olduğunu ve bu yazılımı piyasadaki diğer yazılımlardan ayıran en temel özelliğin de bu olduğunu belirten firma sahibi Halil Yumuşak, standart paket programların belli bir noktadan sonra firmanın ihtiyaçlarına cevap veremediğini dile getirdi.

Yumuşak, “İncelediğimiz diğer yazılımlar bir yerden  sonra istenilen ilavelere olanak tanımıyordu ve firmalar yeni yazılım almak durumunda kalıyordu. Biz hem tek yazılımla birçok özelliği bir arada sunuyor, hem de revize etme olanağı tanıyoruz. Yani özetle müşterilerimizden gelen bu yöndeki talepler, bizim bu yazılımı geliştirmemize vesile oldu” dedi.

Sektörün öncü firmaları talep ediyor

Sektörün ileri gelen firmalarının yazılımı talep ettiğini ve her geçen gün özel CRM yazılımına talebin artığına dikkat çeken Halil Yumuşak, firmaların bu ilgisinin kendilerini memnun ettiğini de sözlerine ekledi. 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • KONUT VE YAPI - SEKTÖRÜN BULUŞMA NOKTASI - EYLÜL-ARALIK 2016
  • KONUT VE YAPI - SEKTÖRÜN BULUŞMA NOKTASI - TEMMUZ - AĞUSTOS 2016
ARŞİV