banner31

banner24

18 Eylül 2019 Çarşamba

Yatırımlar gayrimenkule dönüyor

Bursa'nın tanıtımına 'Maket' desteği.

İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İşadamları Derneği (İMSİAD) Yönetim Kurulu, Bursa Valisi İzzettin Küçük’ü ziyaret etti.

02 Şubat 2018 Cuma 13:56
Bursa'nın tanıtımına 'Maket' desteği.

İMSİAD’da gerçekleştirilen genel kurulun ardından göreve gelen yeni yönetim kurulu, şehirdeki kurum ve kuruluşları ziyaret etmeye devam ediyor. İMSİAD Yönetim Kurulu, son olarak Bursa Valisi İzzettin Küçük ile bir araya geldi.

Heykel’de bulunan tarihi Valilik Binası’nda gerçekleşen ziyarette konuşan Vali İzzettin Küçük, İMSİAD’ın yeni yönetim kuruluna görevlerinde başarılar diledi. Küçük, şehre katkı verme amacıyla üretilecek her projeye destek verilmesi gerektiğini ifade etti.

“Bursa’yı inşa ediyoruz”

İMSİAD’ın 200’e yakın üyesiyle faaliyetlerini sürdürdüğünü belirten Başkan Mustafa Andıç, “İMSİAD, Bursa’daki inşaat sektörünün çatı örgütüdür ve bu kadim şehir için çalışıyor ve çalışmaya da devam edecektir. Potansiyeli itibarıyla üyelerimiz, Bursa’yı inşa eden firmalardır" dedi.

“Maketin, tanıtıma katkısı olacağını düşünüyoruz”

Andıç, Bursa’yı uluslararası arenada daha aktif tanıtmak ve şehri daha tanınır hale getirme adına bu dönemde, İMSİAD üyelerinin iştirakiyle farklı bölgelerdeki fuarlara daha fazla katılım sağlanacağını söyledi.

Bu fuarlara, kapsamlı bir şekilde hazırlanmış Bursa maketi ile gitmeyi arzu ettiklerini belirten Andıç, “İnanıyoruz ki bu şekilde yapılacak bir sunum ile Bursa’yı tanıtım anlamında bir adım öne çıkaracağız. Bu gibi çalışmaların şehirlerin tanıtımına olan katkısı vardır. Önümüzde bir İstanbul örneği var. Çok ince detaylarının bile düşünüldüğü bu maket ile İstanbul, birçok fuarda ilgi odağı oluyor. Biz de birlikte ve de özellikle Bursalı firmaların imzasının olacağı bir çalışma ile başarılı bir maket ortaya çıkarabiliriz. İnşallah önümüzdeki günlerde bu konuda adımlarımızı atıyoruz ve sonuçlarını sizlerle ve diğer ilgililerle paylaşacağız. Sizlerin de bu noktadaki destekleri ve katkıları bizler için oldukça önem arz ediyor” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • KONUT VE YAPI - SEKTÖRÜN BULUŞMA NOKTASI - EYLÜL-ARALIK 2016
  • KONUT VE YAPI - SEKTÖRÜN BULUŞMA NOKTASI - TEMMUZ - AĞUSTOS 2016
ARŞİV