banner31

banner24

18 Ocak 2020 Cumartesi

Bakan Kurum'dan Bursa'yla ilgili önemli açıklamalar

Bursa Archifest sona erdi

Bursa Archifest, gerçekleştirilen ödül töreniyle sona erdi.

06 Kasım 2019 Çarşamba 11:55
Bursa Archifest sona erdi
Mimarlar Odası Bursa Şubesi tarafından ikincisi bu yıl “Şehre İkinci Bir Şans Ver” mottosuyla düzenlenen Bursa Archifest, gerçekleştirilen ödül töreniyle sona erdi.

Podyum Park Sanat Mahal’de iki gün süreyle devam eden ve çeşitli atölyeler, onlarca söyleşi ve birçok serginin yer aldığı 2. Bursa Archifest, gerçekleştirilen ödül töreniyle sona erdi.

Mimarlar Odası Bursa Şubesi Başkanı Ömer Faruk Şahin, Blum Avusturya Türkiye Sorumlusu Marcel Schreiner, Blum Türkiye Genel Müdürü Tülin Çer, JAB Bursa Temsilcisi Nezih Bağcı’nın yanı sıra çok sayıda mimar, sektör paydaşı ve öğrencilerin hazır bulunduğu törende; festivalin sponsorları Blum ve JAB tarafından düzenlenen yarışmalarda dereceye girenler ile Bursa Archifest Mimarlık Yıllığı Seçkisi’nde başarılı olanlara çeşitli ödüller ve plaketler takdim edildi.

‘Blum Açık Mutfak Ödülleri’nin kazananları olan Dilan Domaç ve Beste Gülşen Çamlıyurt Venedik Bienali Seyahati kazanırken; JAB Anstoetz Moodboard Yarışması’nın birincileri Alperen Teke ve Ahmet Doğan da Antalya seyahati hakkını elde etti.

Törende konuşan Mimarlar Odası Bursa Şubesi Başkanı Ömer Faruk Şahin, festivalin gerçekleşmesinde katkısı bulunanlara, konuşmacılara, katılımcılara ve misafirlere teşekkür etti. gelecek yılki festivalin çalışmasına en kısa sürede başlayacaklarını belirten Şahin, festivalin kapsamının her yıl genişlediğini, önümüzdeki yılki etkinliğin daha büyük sürprizlerle geleceğini müjdeledi.

Blum Türkiye Genel Müdürü Tülin Çer ve JAB Bursa Temsilcisi Nezih Bağcı da yaptıkları konuşmalarda dereceye giren öğrencileri kutladı.

    Yorumlar

YAZARLAR Tümü
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • KONUT VE YAPI - SEKTÖRÜN BULUŞMA NOKTASI - EYLÜL-ARALIK 2016
  • KONUT VE YAPI - SEKTÖRÜN BULUŞMA NOKTASI - TEMMUZ - AĞUSTOS 2016
ARŞİV