banner38

Bu ödül 'Gülümseten Şehir Nilüfer'in

Nilüfer Belediyesi “Vatandaşa değer katma” da başarısını tescilledi.

GÜNDEM 31.12.2013, 09:56 31.12.2013, 09:56
Bu ödül 'Gülümseten Şehir Nilüfer'in
Avusturya’nın başkenti Viyana’da düzenlenen Avrupa Kalite Ödülleri (EFQM) töreninde “Başarı Ödülü” “Vatandaşa değer katma” kategorisinde gösterdiği başarılar nedeniyle Nilüfer Belediyesi’ne verildi.

Avrupa Kalite Vakfı tarafından 1992 yılından bu yana verilen Avrupa Kalite Ödülleri Viyana'da düzenlenen gecede sahiplerini Viyana Belediye Sarayı'nda yapılan ödül töreninde buldu. Ödül töreninde Nilüfer Belediyesi, "Başarı Ödülü" ne layık görülürken, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, ödülü katılımın yoğun olduğu organizasyonda gururla havaya kaldırarak başarının mutluluğunu katılımcılarla paylaştı.

Avrupa Nilüfer dedi…

Ödül töreninde finale kalan 10 kuruluş arasından tek belediye olarak yarışan Nilüfer Belediyesi’ne “Başarı Ödülü” takdimi sonrasında konuşan Bozbey “Bu ödül bizim için sonuç değil, bir başlangıçtır. Bu ödülden sonra mükemmellik yolundaki çalışmalarımıza devam edeceğiz" dedi.  Ödülü Nilüfer halkı adına aldığını söyleyen Başkan Bozbey, konuşmasını  “Gülümseyin Nilüfer’desiniz” diyerek bitirdi.

Nilüfer Avrupa’da gündemde…

Nilüfer Belediyesi geçen yıl da Avrupa Kalite Ödülü'nde finalistlik başarısını gösteren 13 kurum arasında yer aldı. Nilüfer Belediyesi kalite sürecinde 2003 yılında “Ulusal Kalite Ödülü-Mükemmellikte Yetkinlik”, 2006 yılında “Ulusal Kalite Ödülü-Başarı Ödülü”, 2008 ve 2012 yıllarında “Avrupa Kalite Ödülü-Finalistlik” ödüllerine layık görülmüştü.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
11°
açık