banner31

banner24

24 Ocak 2020 Cuma

Bakan Kurum'dan Bursa'yla ilgili önemli açıklamalar

Alpiş'ten tarihi fırsat...

Konutta tarihi kampanyaya ilk destek Alpiş'ten

29 Ağustos 2018 Çarşamba 10:16
Alpiş'ten tarihi fırsat...
Ev sahibi olmak isteyenlere “Türkiye için kazanç vakti” sloganıyla düşük faizden önemli indirimlere kadar birçok avantajın sağlandığı tarihi kampanyaya Bursa’dan ilk destek AlpişGroup’tan geldi. AlpişGroup, konuttaki tarihi kampanya için belirlenen yüzde 10 indirim oranını, üzerine 5 puan daha ekleyerek, yüzde 15’e yükseltti.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un, emlak sektörünün önde gelen kuruluşlarıyla açıkladığı konut kampanyası sektörden büyük destek gördü.AlpişGroup Yönetim Kurulu Başkanı Sertaç Karaalp, dün açıklanan kampanyaya ekstra indirim oranı ekleyerek katılacaklarını açıkladı. 

Kampanya kapsamında konut fiyatlarında yüzde 10 indirim yapılacağının açıklandığını söyleyen Karaalp, “Sayın Bakanımızın ‘fedakarlık kampanyası’ olarak duyurduğu ve konut fiyatlarında yüzde 10 indirim ile birlikte uygun satış koşullarında açıkladığı yeni kampanyaya, biz AlpişGroup olarak 5 puan daha ilave etmek suretiyle öne çıkıyor ve konut satışlarında yüzde 15’lik fiyat indirimiyle ‘biz de varız’ diyerek katılıyoruz” şeklinde konuştu.

‘Alpiş’ten tarihi fırsat’ yaklaşımıyla kampanyaya iştirak ettiklerini ifade eden AlpişGroup Yönetim Kurulu Başkanı Sertaç Karaalp, kampanyanın Türkiye için kazanç vakti olduğunu belirtirken, 31 Ekim tarihine kadar Alpiş finansmanıyla faizsiz vade imkanı sunduklarını, 120 ay yüzde 0,99 oranıyla kredili konut satış kampanyasına dahil olduklarını duyurdu. 

    Yorumlar

YAZARLAR Tümü
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • KONUT VE YAPI - SEKTÖRÜN BULUŞMA NOKTASI - EYLÜL-ARALIK 2016
  • KONUT VE YAPI - SEKTÖRÜN BULUŞMA NOKTASI - TEMMUZ - AĞUSTOS 2016
ARŞİV