banner41

banner38

banner39

banner54

Akıllı telefonla evinizi uzaktan serinletme dönemi

Wi-Fi kontrol özellikli, A++ enerji sınıfı S1ZMA/I09911-12911-18911 serisi internete bağlı yeni Siemens inverter klimalar, kullanıcı dışarıdayken evde stresten ve yoğun şehir hayatından arınmış temiz ve serin bir hava hazırlıyor.

GÜNDEM 25.07.2015, 12:48 25.07.2015, 12:48
Akıllı telefonla evinizi uzaktan serinletme dönemi
Siemens Ev Aletleri serin, konforlu ve enerji verimli bir yaz için, üstün teknoloji ile geliştirilen ve yenilikçi özelliklerle donatılan, internete bağlanabilen enerji tasarruflu yeni nesil inverter Split klima modellerini tüketicilerinin beğenisine sunuyor. Wi-Fi kontrol özellikli, A++ enerji sınıfı S1ZMA/I09911-12911-18911 serisi inverter klimalar tüketicileriyle buluşmaya başladı.

Siemens’in yeni nesil inverter split klimaları akıllı telefonda uygulaması aracılığıyla Wi-Fi ile herhangi bir yerden klima ayarlarını izleyebilmeyi ve değiştirebilmeyi mümkün kılıyor. Bu özellik sayesinde cihazın açılıp kapanması sıcaklık ayarlarının değiştirilmesi, ısıtma/soğutma/nem konum ayarları akıllı telefon ve tablet üzerinden kontrol edilebiliyor. Böylece evdeki internete bağlı klima dışarıdayken de çalıştırılabiliyor. Siemens klima cihazının kontrol edilebildiği Nethome programı Apple Store ve Android Marketten indirilebiliyor.

Almanya merkezli bağımsız test kuruluşu TÜV tarafından test edilerek gerçek değerleri onaylanan ve “A++” enerji sınıfları için verilen TÜV Sertifikası almaya hak kazanan Siemens’in yeni klima modellerinde, verimliliğin yanı sıra enerji tasarrufunu da en üst düzeyde koruyan ve ozon tabakasına zarar vermeyen R410A gazı kullanılıyor.

Yazın havayı soğutmak, yüksek nemli havanın nemini almak, kışın havayı ısıtmak ve havayı temizlemek gibi işlevlerle çok amaçlı kullanım için tasarlanan Siemens inverter split klimalar, dışarıda mevsim ne olursa olsun evdeki havayı daima temiz, canlı ve taze; ortam ısısını ise tam istenilen düzeyde tutuyor. Üstün teknolojisi sayesinde son derece sessiz ve güvenli bir biçimde çalışırken sağladığı rahat, huzurlu, sağlıklı ve konforlu yaşama ortamıyla kişiye özel, farklı bir mevsim yaratıyor.

banner53
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
15°
parçalı bulutlu