banner31

banner24

13 Kasım 2019 Çarşamba

Bakan Kurum'dan Bursa'yla ilgili önemli açıklamalar

Remax Ambiance ciroda Türkiye 1.’si...

Remax Ambiance, Kasım ayında Türkiye ve KKTC'de en yüksek ciroya ulaştı

13 Aralık 2017 Çarşamba 16:52
Remax Ambiance ciroda Türkiye 1.’si...
 Gayrimenkul sektörünün öncü firmaları arasında yer alan Remax Ambiance, Kasım ayında Türkiye ve KKTC’de faaliyet gösteren Remax bayileri arasında en yüksek ciroya ulaşarak, 1.’lik koltuğuna oturdu.

Remax Ambiance olarak 2017 yılında başarılı bir performans grafiği ortaya koyduklarını dile getiren Firma Sahibi Bünyamin Uludağ, “Bu yıl içerisinde birçok kez ülke çapında dereceler yakaladık. Kasım ayında da cirosal anlamda hem ülkemizde hem de KKTC’de yer alan Remax bayileri arasında liderlik konumuna yükseldik. 2018’de en az bu yıl kadar ciddi bir satış elde etmek istiyoruz” dedi.

Bu başarının ardında ciddi bir ekip çalışması olduğunu da kaydeden Uludağ, “Remax Ambiance olarak başarının ancak bir ekip çalışmasıyla yakalanacağı bilinciyle hareket ediyoruz. Bu yıl ortaya koymuş olduğumuz başarının arkasında her biri çok kıymetli danışman arkadaşlarımız var. Ben bu vesileyle hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

“Remax Ambiance’ın başarısı, yatırımcılarının da başarısıdır” diyen Bünyamin Uludağ, doğru zamanda, doğru yatırımla buluşmak isteyen herkese kapılarının açık olduğunu da ifade etti.  

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • KONUT VE YAPI - SEKTÖRÜN BULUŞMA NOKTASI - EYLÜL-ARALIK 2016
  • KONUT VE YAPI - SEKTÖRÜN BULUŞMA NOKTASI - TEMMUZ - AĞUSTOS 2016
ARŞİV