banner41

banner38

banner39

banner54

Sur Çelik Kapı'dan bir ilk; Massive Glass

Dünyanın ilk cam yüzeyli çelik kapısını üreterek sektörde fark yaratan Sur Çelik Kapı, Massive Glass ile koleksiyonunu genişletiyor. Seri, ahşap ve camın birlikteliğinde zarafet ve şıklığı bir arada sunuyor

DEKORASYON 01.01.2015, 17:53 01.01.2015, 17:53
Sur Çelik Kapı'dan bir ilk; Massive Glass
Kapı sektöründeki yenilik çalışmalarına hız kesmeden devam eden Sur Çelik Kapı, Massive Glass koleksiyonu ile cam ve ahşabı dünyada ilk kez üretilen cam yüzeyli çelik kapıda buluşturuyor. Camın, çelik ve ahşapla uyumlu bir şekilde kullanılarak asil bir görünümle ortaya çıkartılan Massive Glass, yaşam alanlarına eşsiz bir bakış açısı katıyor. Doğal dokusu ve renkleriyle soft bir görünüm elde etmek isteyenleri mutlu eden Sur Çelik Kapı, Massive Glass serisi ile çelik kapıyı yeniden yorumlarken güvenliği de ön planda tutuyor. Seri’de 14’lü merkezi kilit sistemi kullanılarak güvenlik en üst düzeyde sağlanıyor.

Mekanlarda yalınlık ve dinginlik katan Massive Glass, farklı stiller oluşturmak ve yaşam alanlarını özel kılmak isteyenlerin ideal tercihi oluyor. Güvenliğin tasarımı ile evleri koruma altına alan Sur Çelik Kapı, Massive Glass Serisi’nde ahşap ve camın eşsiz uyumuyla kapılara modern görünüm kazandırıyor. Güvenlik özellikleriyle etkili bir duruş sergileyen Massive Glass, evinizde uzun yıllar kullanabileceğiniz özel tasarımıyla fark yaratıyor. 
banner53
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
16°
parçalı bulutlu