banner41

banner38

banner39

Seranit’e çift yıldız belgesi

Seramik ve porselende Türkiye’nin uluslararası düzeyde markalarına sahip olan Seranit Grup önemli bir başarıya imza attı

DEKORASYON 01.01.2015, 18:37 01.01.2015, 18:37
Seranit’e çift yıldız belgesi
Seranit Türk Standartları Enstitüsü’nün Çift Yıldız belgesini sektörde ilk alan kuruluş oldu. Belge düzenlenen bir törenle Sinpaş Yapı Genel Müdürü Ahmet Çelik’le beraber Seranit Grup Başkanı Hamdi Altunalan’a verildi. Eskişehir - Türkiye’de yapı sektörünün köklü ve önde gelen kuruluşu Seranit Grup, ürünlerinin yüksek kalitesini bir kez daha  kanıtladı. Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen Çift Yıldız Belgesini seramik ve porselen kategorisinde
sektörde ilk kazanan kuruluş Seranit Grup oldu. 

Seranit Grup’un Eskişehir’in İnönü ilçesinde bulunan tesislerinde düzenlenen törende Sinpaş Yapı Genel Müdürü Ahmet Çelik ile birlikte belgeyi TSE Genel Sekreter Yardımcısı Doğan Yazar’dan alan Seranit Grup Başkanı Hamdi Altunalan, yaptığı konuşmada, “TSE’nin son derece zor kriterler uyguladığı bu değerlendirme sürecini başarıyla tamamlamış ve Çift Yıldız belgesine hak kazanmış olmaktan ötürü  mutluyuz” dedi.

Bu başarının kolay kazanılmadığını, arkasında 21 yıllık  bir emek, alın teri ve özverinin bulunduğuna dikkat çeken Altunalan, “Bu örnek performans için tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Seranit Grup’ta iş hedeflerimiz ve planlarımız değişebilir. Değişmeyen tek şey her zaman daha iyisini yapma gayretimizdir. Bu gayret ve yaklaşım içinde yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu. 

Sektörde belgeyi alan ilk firma 
Alınan bu belgenin sektör açısından taşıdığı öneme de dikkat çeken Altunalan, “Sektörümüzde bu belgeyi almayı başaran ilk firma olduk. Artık ürünlerimizi Çift Yıldız logosuyla müşterilerimize sunacağız. Bundan sonra bu belgeyi almak isteyen firmaların da Seranit Grup standartlarını yakalaması gerekiyor.” dedi. 
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
parçalı bulutlu