banner38

Parkede örnek güç birliği

Şerifoğlu, Lamine Parke’nin kalitesini Marmara Bölgesi’ne yayıyor.

DEKORASYON 13.07.2014, 19:49 13.07.2014, 19:49
Parkede örnek güç birliği
Kuruluş mazisi 1970’lere dayanan Aydınlar Parke, İstanbul’daki 4 satış mağazasının haricinde Bursa’daki mağazasıyla Şerifoğlu Lamine Parke’nin kalitesini Marmara Bölgesi’ne yayıyor.

Türkiye’nin en büyük lamine parke üreticisi olan Şerifoğlu Lamine Parke’nin fabrika satış mağazası, geçtiğimiz yılın Kasım ayında Aydınlar Parke’nin Genel Müdürü Ayhan Aydın tarafından Bursa’ya kazandırıldı.

Türkiye’nin en eski ve yıllık 2 milyon metrekarelik kapasitesiyle en büyük parke üreticisi olan Şerifoğlu markasını Bursa’ya kazandırmanın haklı gururu yaşayan Aydınlar Parke Genel Müdürü Ayhan Aydın, lamine parkede Bursa halkına en kaliteli ürünü, en uygun fiyata sunduklarını söyledi.

Bursa’da lamine parkenin tercih edilirlik oranının düşük olduğuna dikkati çeken Ayhan Aydın, Şerifoğlu Lamine Parke tesislerinde en modern teknolojiyle üretilen yüzlerce çeşidin Bursa’daki lamine kullanıcılarına ulaştırılmasıyla birlikte, bu seviyenin daha yukarılara çekileceğini ifade etti.

Tercihte 2 önemli ayrıntı

Lamine parkenin, laminat parkeye fiyat bakımından eşdeğer, kalite bakımından da daha yüksek bir ürün olduğunun anlaşılması için yoğun çaba sarf ettiklerini söyleyen Ayhan Aydın, “Zemin kaplama denilince akıllara ilk lamine ve laminat geliyor. Bu iki ürün, farklı kullanım zevklerine ve ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Yalnız, şunları unutmamak gerekiyor ki laminenin doğal ve laminat parkeye göre daha sağlıklı oluşu önemli ayrıntılardır” dedi.

Laminat fiyatına lamine bulmak mümkün

Bu iki ürün arasındaki farklılıkların kullanıcılar tarafından iyi analiz edilmesi gerektiğine vurgu yapan Aydınlar Parke Genel Müdürü Ayhan Aydın, piyasada lamine parkenin laminat parkeden daha pahalı olduğu algısı oluşturulduğunu hatırlattı. Aydın, bu algının, kullanıcıları yanılttığını söylerken, laminat parke fiyatına lamine parke bulunabileceğini dile getirdi. Ayhan Aydın, Şerifoğlu Lamine Parke’nin Bursa’daki satış mağazası olarak oldukça uygun fiyatlara lamine parke satışı yaptıklarını dile getirdi.

Geniş ve uzun ebatlı ürünler tercih ediliyor

Parkede, “Macar Parke” ya da “Macar Tarzı” modasının başladığını ifade eden Ayhan Aydın, “Şerifoğlu Lamine Parke'nin yeni ürünü, tüm dünyada özellikle tercih edilen 'Macar Parke' diye adlandırılan parkelerdir. Macar tarzı döşeme şekli ile zeminlerde farklı bir hava yaratan koleksiyon, yaşam alanlarına şık ve özgün dokunuşlar katmaktadır” diye konuştu.

Son yıllarda en çok tercih edilen ürünler hakkında bilgiler veren Aydın, büyük ebatlı, geniş ve uzun, yağlı, fırçalı, renklendirilmiş meşeler, Amerikan ceviz ve iroko ağaçlarının tercihlerinin arttığını söyledi.

AVM’den gece kulübüne kadar yüzlerce referans

Malzeme satışın yanı sıra taahhüt grubu ile de müşterileri ve bayilerine anahtar teslim çözümler sunan bir yapı kurum olduklarını söyleyen Ayhan Aydın, Türkiye’nin birçok bölgesinde, AVM’den gece kulübüne, konsolosluk binasından valilik konağına, ünlü markaların mağazalarından ünlülerin villalarına varıncaya kadar yüzlerce referanslarının olduğunu sözlerine ekledi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
11°
parçalı az bulutlu