banner38

Hayallerindeki Mutfağı Tasarladılar

Siemens Ev Aletleri’nin, geleceğin yaşam alanlarını tasarlama vizyonu doğrultusunda Home Art dergisi iş birliği ile düzenlediği “Hayalindeki Mutfağı Tasarla” proje yarışmasının kazananları online olarak düzenlenen ödül töreni ile açıklandı.

DEKORASYON 13.07.2020, 14:13
Hayallerindeki Mutfağı Tasarladılar

Öğrencilerin Siemens Ev Aletleri’nin ankastre ve solo ürünleriyle geleceğin yaşam alanlarını tasarladığı yarışmanın birincileri, görme engelli kişilerin mutfakta yemek pişirmesini kolaylaştıracak ‘Engelleri Aşan’ mutfak projesiyle Esra Adak ve Abdurrahim Erdiril oldu. Yarışmanın ikincilik ödülünü ise esneklik kavramı ile mutfak ve ofisi bir araya getiren projesiyle Emre Suadiye aldı. Yarışma sonucunda birinciye Siemens EQ.9 connect, ikinciye ise Siemens EQ.9 Full Otomatik Espresso ve Kahve Makinesi hediye edildi.

Siemens Ev Aletleri, gençlere yönelik gerçekleştirdiği projeler ile kullanıcıların hayat kalitelerini artıracak teknoloji ve tasarımları öğrencilerin gözünden yorumlanması sağlayarak, geleceğin yaşamına ilham verecek bir platform oluşturmayı hedefliyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
28°
parçalı az bulutlu