banner31

banner24

18 Eylül 2019 Çarşamba

Yatırımlar gayrimenkule dönüyor

Geberit ile banyolarda sonbahara merhaba

Geberit, geliştirdiği ürünleriyle banyoların kışa hazırlanmasını sağlıyor.

07 Eylül 2017 Perşembe 16:22
Geberit ile banyolarda sonbahara merhaba

Sonbaharın gelmesiyle banyoları minimalist bir bakış açısıyla renove etmek isteyenler için modern çözümler sunan Geberit, hijyen, tasarım ve teknolojiyi banyolar ile buluşturuyor. 

Banyoların hijyeni için özel olarak tasarlanan CleanLine Duş Kanalları,  eşsiz tasarımı, gizlenmiş bağlantıları ve sade kapağıyla AquaClean Sela, hızlı montaj ve estetik görünüm sağlayan Monolith Plus ile Geberit; bu sonbaharda banyolarını yenilemek isteyenlerin tercihi oluyor.

Yaz tatili dönüşü banyosunda renovasyon yapmak isteyenler için yenilikçi ürünler sunan Geberit, son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği ürünleriyle banyoların kışa hazırlanmasını sağlıyor.

Sonbaharda oluşabilecek lodos ve/veya yağmur sonrasındaki kötü kokuların önüne geçmek ve banyolarının ruhunu değiştirmek isteyenlerin karşısına inovatif ürünleriyle çıkan Geberit, CleanLine Duş Kanalları, AquaClean Sela ve Monolith Plus ile banyoların bütün atmosferini değiştiriyor.

Banyoların en büyük dezavantajı olan hijyen problemini tek bir noktada çözen Geberit CleanLine Duş Kanalları; deliksiz yüzeyi sayesinde kir birikimini engellerken, kolayca çıkarılabilen tarağı ile saç veya diğer büyük parçaları etkili şekilde tutarak duşlarda sıkça yaşanan tıkanma sorununu önlüyor.

Gizli kenar ve köşeleri ortadan kaldırarak her türlü kir ve bakteri birikimini önleyecek şekilde tasarlanan Geberit CleanLine Duş Kanalları, kolayca temizlenebilme özelliği ile kullanıcısına büyük kolaylık sağlamanın yanı sıra hijyenik bir ortamla buluşturuyor. İsteğe göre duvar kenarına da yerleştirilebilen duş kanalının paslanmaz çelik kapağı, duş alanının ölçüsüne uygun olarak kesilebiliyor.

Anahtar Kelimeler: GeberitBanyo

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • KONUT VE YAPI - SEKTÖRÜN BULUŞMA NOKTASI - EYLÜL-ARALIK 2016
  • KONUT VE YAPI - SEKTÖRÜN BULUŞMA NOKTASI - TEMMUZ - AĞUSTOS 2016
ARŞİV