banner38

Bahçe Mobilyalarında Sezonun Son Fırsatı

Itals Bahçe Kolleksiyonu Sezonu Yüzde 50 İndirim İle Kapatıyor

DEKORASYON 05.08.2014, 14:32 05.08.2014, 14:32
Bahçe Mobilyalarında Sezonun Son Fırsatı
Bahçe mobilyasında Türkiye’nin öncü firmalarından İtals, 2014 yaz sezonunu bitirirken, birbirinden özel ürünlerini yüzde 50 indirim fırsatı ile sunuyor.


Sezon finalini yüzde 50 indirim ile yapan İtals Bahçe Mobilyası’ndaki  bu fırsatı kaçırmayın.   Bahçe, balkon, işyeri, otel, cafe ve restaurantlara özel bahçe mobilyasında ergonomi ve estetiği bir arada bulunduran İtals, bu segmentte ilk sıralardaki yerini koruyor. Kullanıcı rahatlığını ön planda tuttuklarını belirten İtals Mağaza Müdürü Ünal Asdemir, “Markamız ile bahçe mobilyasında sıralamada ilk sıralarda yer alıyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli. Bunun için de son trendleri takip ederken, hatta çoğu zaman biz trendi belirleyen marka olurken, estetik ve müşterimizin rahatlığını ön planda tutuyoruz. Yılların verdiği bir güven ile her yıl hem konsept hem de rahatlık anlamında kendimizi ileriye taşıyoruz” dedi.


Her yıl geleneksel hale gelen yüzde 50 kampanyasının başladığını müjdeleyen Asdemir, “Bahçe mobilyalarımızda her yıl aynı dönemde yaptığımız yüzde 50 indirim kampanyasını, bu yıl da başlattık. Çeşitli nedenler ile bahçe mobilyamızdan yararlanamayan müşterilerimizi bu fırsattan yararlanmak için bekliyoruz. Her yıl konsept yenilendiği için bu yıl beğenilen ürünleri bir sonraki yıl bulmak mümkün olmuyor. Sezonun son fırsatını kaçırmamalarını dilerim” diye konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
19°
açık